הולה, אווה לונגוריה נשואה בפעם השלישית. השחקנית כוכבת "עקרות בית נואשות", אמרה בסוף השבוע האחרון "איי דו" לבן הזוג, איש המדיה חוזה אנטוניו באסטון (לו היא קוראת "פפה") - בטקס אינטימי במונחים הוליוודיים, שנערך במקסיקו. אתם יודעים איך זה, פעם שלישית גלידה, סליחה, צ'ורוס!
 
היפהפייה הלטינית בת ה-41, שצעדה לפני ימים ספורים על השטיח האדום של פסטיבל קאן, התארסה בפעם השלישית בחודש דצמבר האחרון. מאז, כך מתברר - נערכה לטקס שכלל 200 אורחים בלבד שבחנו אותה צועדת (שוב) בשמלה לבנה, מחליפה נדרים (עוד פעם!) עם הבעלים של חברת התקשורת הגדולה ביותר באמריקה הלטינית ומרוגשת כשהיא מנשקת את הגבר של חייה. בתקווה שהנישואים לא יסתיימו כמו בפעם הקודמת (כששחקן הכדורסל טוני פארקר נתפס בוגד בה).

חתן, כלה, הילולה. אווה לונגוריה וחוזה אנטוניו באסטון (צילום: גטי)חתן, כלה, הילולה. אווה לונגוריה וחוזה אנטוניו באסטון (צילום: גטי)
בחתונה חייכת יותר, כן? לונגוריהבחתונה חייכת יותר, כן? לונגוריה


בין המוזמנים שבחנו את החתן והכלה עונדים טבעות תחת שרשרת של מאות מנורות זעירות, היו ריקי מרטין והבויפרנד, כמו גם ה-BFF ויקטוריה ודיוויד בקהאם. לא מפתיע שבמהלך האירוע, שנערך תחת כיפת השמיים על שפת אגם בעיירה המקסיקנית וולה דה בראבו, לונגוריה לבשה שמלת כתפיות צחורה ואלגנטית בעיצובה של בקהאם כמובן. קונגרג'וליישנז נואשת, כלומר, נוצצת.

התחתונה של אווה ופפה, כך זה נראה
:

 

A photo posted by Al Rojo Vivo (@alrojovivo) on 

A photo posted by Al Rojo Vivo (@alrojovivo) on 

A photo posted by Al Rojo Vivo (@alrojovivo) on 

A photo posted by Al Rojo Vivo (@alrojovivo) on