יעל גולדמן נפצעה במהלך הכנת מרק ירקות, אבל בכל זאת הגיעה לפרגן ל"ה. שטרן", לרגל פתיחת תערוכה הזהב "GOLD ART EXHIBITION", בקניון רמת אביב.יעל גולדמן (צילום: אביב חופי, אלירן אביטל)יעל גולדמן (צילום: אביב חופי, אלירן אביטל)


>גם עמנואל הלפרין היה בין מאות המבקרים בסופ"ש בתערוכתה החדשה של עפרה צימבליסטה ז"ל שנפתחה במוזיאון הפתוח בתפן וכוללת את הגלריה וגן הפסלים.

קייט קונלין נבחרה להוביל את קמפיין הקיץ של צמד המעצבות־אחיות סיסטר אם.קייט קונלין (צילום: דביר כחלון)קייט קונלין (צילום: דביר כחלון)


> רגע לפני שבת נחתה במייל של ליאורה פצצה פוליטית. השולח: בני גולדשטיין, אקס "האח הגדול". הנוסח: ״שלום ליאורה. החלטתי לרוץ לראשות העיר באשקלון. עוד לא פרסמתי. בשבועות הקרובים אתחיל לצאת בקמפיין, אז אם תרצי להיות הראשונה. אשמח".

בני, איתמר שמעוני שב לתפקיד. אתה מתכוון לרוץ?

"אני מדבר על בחירות 2018. אני מאמין שאיתמר שמעוני חף מפשע ומעלילים עליו עלילות".


מה תעשה כראש העיר?

"תכתבי: המועמד הטרי לראשות העיר, בני גולדשטיין, מציג יוזמה מהפכנית לקידום התיירות באשקלון: הקמת פיר–מזח שיתפרש מחוף הים באשקלון ועל פני המים לאורך קילומטר. לפי התכנון, הפיר יכלול אטרקציות, בתי עסק ומסעדות, ישמש כמגנט לתיירים, יכניס הרבה כסף לתושבים ולקופת העירייה ויוביל להורדת המסים לתושבים. עלות הפרויקט עומדת על כמאה מיליון שקל. ישנם כמה משקיעים מחו"ל שכבר מעוניינים לקדם את הפרויקט".


ואני הייתי בטוחה שיש לך תדמית של שטותניק.

״אני עובד על לשנות את התדמית שלי לרצינית יותר״.


רויטל שמעוני, אשתו של ראש עיריית אשקלון, הקרב מתחמם?

"מחזקת את כל מי שבוחר לרוץ בבחירות לרשות, כולל בני גולדשטיין".בני גולדשטיין (צילום: פלאש 90)בני גולדשטיין (צילום: פלאש 90)