מצעד הגאווה השנתי של תל אביב אמנם יערך רק מחר (שישי), אבל "העיר הלבנה" מרימה באירועים בשלל צבעי הקשת (ודגל הקהילה הגאה) כבר כמה ימים. אתמול, למשל, נערך שואו נוצץ שכולו הילולה למלכות דראג מרגשות - בהנחייתה של אחת הנשים הראשונות שראויות להיחשב כ"מודל לחיקוי" בביצת הבידור המקומית, מלכת בלונד, תמיד אישה, הלא היא פנינה רוזנבלום.זה קרה בפסטיבל הדראג "וויגסטוק" שנערך אמש (רביעי) בגן מאיר שבעיר, למען העלאת מודעות לנגיף ה-HIV (שעשוי לגרום למחלת האיידס) במסגרת אירוע שבוע הגאווה של עיריית תל אביב-יפו. כך שעל במה אחת, התרכזו לא פחות מ-20 מלכות (ומלכי!) דראג צבעוניות, שפגשו לא רק את מלכת מי החמצן, אלא גם שתי מלכות אירוויזיון - הזמרת אילנית, מורן מזור וכן את זוכה התחרות האירופית יזהר כהן, שזימרו באושר. אה-הא!

מי בוהקת יותר? פנינה רוזנבלום עם קיי לונג (צילום: מור זכריה)מי בוהקת יותר? פנינה רוזנבלום עם קיי לונג (צילום: מור זכריה)

עולה, עולה! יזהר כהןעולה, עולה! יזהר כהן

אילנית, ישרו לך השמיים!אילנית, ישרו לך השמיים!
תרימו! הדראג קווינז מופיעותתרימו! הדראג קווינז מופיעות


את השואו המלכותי, שהביא אלפי מעריצים וחובבי אירוויזיון להריע מול הבמה כשבקרע המוזיקה של הדי ג'יי מוטי סעדיה, הנחתה רוזנבלום יחד עם הדראג קווין קיי לונג, בשיתוף פעולה עם כוכבת להקת פאות קדושות (והריאליטי "בייק אוף ישראל") - ציונה פטריוט. 

שלוש הנשים החזקות, צחקו ותוך כדי גם פעלו בשיתוף הוועד למלחמה באיידס, להסביר על נגיף ה-HIV והמשמעות שלו בעולם המערבי של 2016, כשבקהל נוכחים גם שני אורחי VIP באירועי הגאווה השנה: השחקן הבינלאומי האהוב וכוכב הדרמה האמריקנית "האישה הטובה" אלן קאמינג, וכוכבת הסדרה "שחור זה הכתום החדש" ליה דלריה (בו הקשוחה, אם תהיתם). נוצץ? בכלל אי אפשר לתפוס את כמויות המייק אפ שאזלו מאחורי הקלעים.
 

נטולות וויג. כהן ורוזנבלוםנטולות וויג. כהן ורוזנבלום

מה איתך, טוקטוקית. די ג'יי מוטי סעדיהמה איתך, טוקטוקית. די ג'יי מוטי סעדיה

אלן קאמינג מדסקס גאווה עם יזהראלן קאמינג מדסקס גאווה עם יזהר

"מה אתה אומר, ללכת לעופרה?". קאמינג וכהן"מה אתה אומר, ללכת לעופרה?". קאמינג וכהן