זמרו מזל טוב לזמר ולחזן דודו פישר, שבגיל 64 קיבל לעולם ילד מאשתו רויטל איליה, מפיקת אירועים בת 35 שהיא אשתו השנייה. איליה, ילדה היום (שלישי) אחר הצהריים את בנו הרביעי בבית החולים פוריה שבצפון. מקורבים לבני הזוג מסרו כי לאם, לאב הטרי ולבנם שלום והם מתאוששים, בריאים ומאושרים. 

בחודש ינואר האחרון הוכה עולם הזמר בתדהמה כשהזמר ואשתו ואם שלושת ילדיו, טובהנפרדו לאחר כ-40 שנות נישואין. הבשורה המפתיעה על הגירושין של בני הזוג חצתה יבשות ועוררה תדהמה, וזאת משום שלעיני חוץ הם נראו כזוג נורמטיבי לחלוטין, למעט החברים האמיתיים שידעו שכל הקשר נראה יפה רק כלפי חוץ ובחדרי חדרים הלכו והעמיקו הפערים בין בני הזוג.

מהר מאד, כבר בחודש יוני, התבשרו מקורביו של פישר כי הוא נישא לחברתו היפהפייה והצעירה אליה, גרושה כבת 35, מפיקת אירועים ועיתונאית וממקימי ערוץ "הידברות". השניים הכירו במסגרת פרויקט לילדים שחשבו לעשות יחד למגזר הדתי. האהבה ניצתה ובני הזוג החליטו ללכת על פי צו לבם, מצפונם ואהבתם. בחודש דצמבר האחרון התברר כי בני הזוג עשו צעד נוסף למען הזוגיות והמשפחה שלהם - והודיעו בשושו לבני משפחותיהם על ההיריון המרגשילד ראשון משותף. דודו פישר ורויטל אליה. צילום: אלבום פרטי


יש! אבא בפעם הרביעית. דודו פישר. צילום: פלאש 90