קנייה ווסט שבר את הרשת עם קליפ חדש שהעלה לרשת, לסינגל שלו "Famous". הקליפ, מצולם וערוך כמו סצנות מקלטות סקס (שלמי שלא זוכר, בזכות צילומים מהסוג הזה אשתו, קים קרדשיאן התפרסמה). בקליפ רואים קלוז- אפים של דמויות ששוכבות זו לצד זו, ערומות כביום היוולדם אחרי מה שנראה כמו אורגיה המונית.


אורגייה המונית? קים קרדשיאן, קנייה ווסט וטיילור סוויפט (צילום: צילום מסך טוויטר)אורגייה המונית? קים קרדשיאן, קנייה ווסט וטיילור סוויפט (צילום: צילום מסך טוויטר)

אותן דמויות למרבה הפלא לא אנונימיות, אלא תוכלו למצוא מתכרבלים בין הסדינים את קנייה ווסט כמובן, חובק בצד אחד את אשתו קים קרדשיאן ובצד השני את טיילור סוויפט, קייטלין ג'נר, כריס בראון ולצידו ריהאנה,אמבר רוז האקסית של ווסט, אנה ווינטור ואפילו המועמד לנשיאות דונלד טראמפ ונשיא ארה"ב לשעבר ג'ורג' בוש.הדמויות הנבחרות לא נמצאות שם במקרה, אלא הן חלק מ-12 דמויות שהסתכסכו בערב עם קים או קנייה. סביר להניח שהדמויות הם לא הכוכבים בשר ודם אלא בובות שעווה או הדמיית מחשב כלשהי, וחלק מהמופיעים סביר להניח לא יהיו כל כך מרוצים. ווסט כבר חוזה את התגובות כנגדו וצייץ אתמול (שבת) "מישהו יכול כבר לתבוע אותי? #אני_אחכה"