אחרי הצעת הנישואים שנערכה באוקטובר שעבר, בסוף השבוע האחרון צעדו בשביל החופה הבדרן מיקי גבע ובת הזוג ספיר זגורי. השניים אמרו איי דו ושינו סטטוס לזוג נשוי. החתונה נערכה במתחם האירועים "אקו" שבחדרה, מקום טוב באמצע - בין המשפחה של מיקי שהגיעה מקריית מלאכי והזגוריים מקריית שמונה. למרות שהלוקיישן הנבחר לא היה בתל אביב (או: עיר הבירה של המפורסמים), עדיין נהרו החברים מהביצה בכדי לשמח את החתן והכלה.

שילשלו צ'ק אורי גוטליב , סופי צדקה ובן הזוג, גל זייד, עופר שכטר , עדי הימלבלוי ובעלה, אגם רודברג והארוס גל אמיתי שגם מככב בסדרה החדשה של גבע, שחר חסון, אושרי כהן, אמו הטלוויזיונית של גבע רובי פורת שובל ואחרים.הקרנת בכורה של פרק הסיום. מיקי גבע וספיר זגורי (צילום: ניר פקין)הקרנת בכורה של פרק הסיום. מיקי גבע וספיר זגורי (צילום: ניר פקין)

באה לשמח את ה"בן". רובי פורת שובלבאה לשמח את ה"בן". רובי פורת שובל

הצפינו לחדרה. גל רודברג וגם אמיתיהצפינו לחדרה. גל רודברג וגם אמיתי

מפרגנים בכיף. עדי הימלבלוי והבעל נדב פלדמפרגנים בכיף. עדי הימלבלוי והבעל נדב פלד

ילד לנצח. עופר שכטרילד לנצח. עופר שכטר

מרים לחיי הזוג. אורי גוטליבמרים לחיי הזוג. אורי גוטליב

מציגה את החבר. סופי צדקה ובן הזוגמציגה את החבר. סופי צדקה ובן הזוג

למה עינייך נפולות? גל זיידלמה עינייך נפולות? גל זייד


גבע וזגורי, הכירו לפני כשנתיים על סט הצילומים של "מלבי אקספרס", בה מיקי כיכב וספיר לקחה חלק בהפקה. כפרומו לחתונה, בתזמון מדוייק של כמה שבועות לפני האירוע, העלה גבע סדרה חדשה המספרת את סיפורו של בדרן ובת הזוג שלו (גבע וזגורי), על ההכנות בשבועות שלפני המאורע הגדול.הדובדבן שבקצפת. מיקי גבע וספיר זגוריהדובדבן שבקצפת. מיקי גבע וספיר זגורי

סינדרלה אמיתיתסינדרלה אמיתית