שמועות עקשניות שחדרו מבעד לווילונות חדר השינה של ליאורה טוענות כי גלעד כהנא, הזמר והמוזיקאי שאתם בעיקר מכירים מ"ג'ירפות", ואשתו ואם בנותיו אסיה ודני, החליטו להפריד חברבורות.

מיטל אהרוני, המנהלת האישית של כהנא: “אין תגובה".גלעד כהנא (צילום: אור גפן)גלעד כהנא (צילום: אור גפן)


> נשיאת בית המשפט העליון לשעבר, דורית ביניש, נצפתה השבוע כאחד האדם בתור הארוך בשגרירות ארצות הברית ברחוב הירקון, לצורך קבלת ויזה.

ולשאלה האם כולם שווים בפני הדוד סם, השיב יחזקאל ביניש, הבעל: "את לא מכירה אותה. היא תעמוד בכל מקום כמו כולם. גם כשהייתה נשיאה עם צבא של משמר וכל מה שאת רוצה היא הייתה לוקחת פתק כמו כולם ועומדת בתור".


אני מניחה שהוויזה אושרה.

"זו ויזת עבודה, כל שנה היא מוציאה. היא מרצה בניו יורק".דורית בייניש (צילום: אלכס קולומויסקי, פלאש 90)דורית בייניש (צילום: אלכס קולומויסקי, פלאש 90)


> תתקשרו לדרוש בשלומה של הבמאית והיוצרת אורנה בן דור, שמחלימה מצנתורון קטנטן שעברה לאחרונה.


בן דור, תעשי מזה סדרה?

“אני לא רוצה לדבר איתך. את מזוהה אצלי ואין לי מה להגיד לך. שלום".אורנה בן דור (צילום: אוהד צויגנברג)אורנה בן דור (צילום: אוהד צויגנברג)


> דסק החוץ של ליאורה גילה שהגנרל אקין אוזטורק, זה שניסה להוריד את רג'פ טאיפ ארדואן מהשלטון, שכר בעבר דירה מעו"ד ליאור אפשטיין.


אפשטיין, מהפכה מבית?

“לחשוב ששוב יצאה מהפכה מהמקלחת שלי. הוא גר בדירה שלי בשכירות בפנקס פינת נמיר. מדובר בדופלקס בקומות 14 ו–15, ובכלל בבניין הזה גרו גדעון סער, הקבלן בובליל ועד היום ההורים של ניב רסקין".


איזה דייר אתה זוכר?

“היה דייר נוח ושקט, תל אביבי לגמרי".