כשאתה נצר למשפחת רפאלי - לא ברור במה יש לך מה להתבייש. בכל זאת, בר רפאליההריונית משתפת את העולם בשלל תמונות שלה בהלבשה תחתונה או בגד ים פלוס בטן הריונית, און הצעיר מצטלם טופלס בבריכה, אפילו מאמא ציפי רפאלי מפזרת חיוכים מול הפפראצי בחודשים האחרונים. אבל נראה שאחד הילדים לבית מאגר הגנים המשובח, לא מוכן לחשוף את עצמו: כן, דור רפאלי, מי שבעצמו השתתף בכמה קמפיינים ומרבה לחשוף את גופו ברשתות החברתיות, הכוונה היא אליך. ככה זה כשאתה מסרב להוריד את החולצה בפומבי.

אמש (שני) נערכה ההשקה של "באד מאנקי", מותג חולצות שנמכר אונליין, בבעלותם של נדב קרני ושחר לוי. נציגים משפחת רפאלי (כלומר, אלה שעוד לא מצאו את עצמם במרכז פרשיה מסעירה כלשהי), הגיעו לפרגן - כך שדור, הרפאלי המסוקס ביותר, הגיע רכוב על האופנוע והצטרף לאמו ציפי שבילתה עם הבסטי שלה, השחקן אמיר הילל, ודאגה להבהיר לכולם שבנה הקטן און חף מפשע, ולא עשה דבר שמזכיר את מהחשדות שבגללן נחקר בפרשת השוחד בצה"ל.הגיע בלוק האופנוען הקשוח. דור רפאלי (צילום: אלירן אביטל)הגיע בלוק האופנוען הקשוח. דור רפאלי (צילום: אלירן אביטל)

ביג מאמא המגנה על ילדיה. ציפי רפאלי ואמיר היללביג מאמא המגנה על ילדיה. ציפי רפאלי ואמיר הילל


בזמן שכל הנוכחים באירוע, בהם חתיכי ישראל תומר ירוחםמייקל לואיסעודד פז שהגיע עם אשתו וליאון רוזנברג, נהנו, מדדו ורכשו, היה אחד - אולי החטוב ביותר במקום, שסירב להוריד את החולצה מול כולם והתעקש לבחון את הגופיות על גופו בפרטיות, מאחורי פרגוד בטענה שהוא "מרגיש מלא".

סליחה, אבל לא ברור מה רפאלי בן ה-29 רוצה מעצמו ואיפה נמצאת הכרס בין השרירים המנופחים, אבל דור כנראה כל כך אהב את הגופייה החדשה שקיבל, כך שמהחנות המשיך היישר לבילוי לילי בתל אביב, שלקראתו החליף את החולצה המכופתרת איתה הגיע בגופייה הדנדשה.אין בעיה, אסתכל ואציץ אבל אין מצב מודד בחוץאין בעיה, אסתכל ואציץ אבל אין מצב מודד בחוץ

ברור שאמא יודעת מה טוב, אפילו לא צריך למדודברור שאמא יודעת מה טוב, אפילו לא צריך למדוד

למי יש יד יותר חזקה? דור רפאלי ומייקל לואיס מתחריםלמי יש יד יותר חזקה? דור רפאלי ומייקל לואיס מתחרים

אין אהבה בעולם כמו אהבה של ציפיאין אהבה בעולם כמו אהבה של ציפי

הרכש החדש, הכי חשוף שלו להיוםהרכש החדש, הכי חשוף שלו להיום

והנה הוא עושה את תל אביב, כמה שעות אחר כך. דור רפאלי (צילום: אלברט לילמאב)והנה הוא עושה את תל אביב, כמה שעות אחר כך. דור רפאלי (צילום: אלברט לילמאב)