הזמן עושה את שלו? כנראה שלא, כיוון שאמש (שני) נרשם מפגש מביך במיוחד בין החברות לדוקו-ריאליטי "איט גירלז", דנה זרמון וקים אקפי. השתיים שנמצאות בסוג-של-סכסוך אומנם החליפו 'שלום' מנומס מול המצלמות, אך בפועל התעלמו אחת מהשנייה במהלך האירוע.

אתמול בערב, התייצבו כל ה"איט גירלז" במסיבת יום ההולדת בסימן נשי שערך הסטייליסט של התכנית, גילי אלגבי, בבר "ג'ימי הו" שבלב תל אביב. האירוע החגיגי היה כולו בסגנון חינה ים תיכונית, כך שהמוזמנות לאירוע קיבלו גלביות, אכלו מתוקים ללא הכרה ונהנו מהמופע של הזמרת נסרין קדרי שסיפקה קולות צהלולים פלוס גירל פאוור. אבל כשיש כל כך הרבה בנות במקום אחד, נדמה שזה לעולם לא נגמר בלי סצנה, כך שהפעם היה תורן של אקפי וזרמון לספק את הדרמה. למרות הכל, עדיין מחוייכת. דנה זרמן (צילום: אור גפן)למרות הכל, עדיין מחוייכת. דנה זרמן (צילום: אור גפן)

לפני שנכנסה לאווירת החינה. קים אקאפילפני שנכנסה לאווירת החינה. קים אקאפי


כפי שקראתם ב-TMI,  בשבועות האחרונים, זרמון נקלעה למריבה עם בספלוב ואקפי, שהחליטו להתרחק ממנה לטענת יודעי דבר כי היא "מנסה לסכסך בין הבנות". שיא הפיצוץ התרחש כשזרמון הבריזה ברגע האחרון ממסיבת הרווקות של אקפי, זאת בטענה כי בן הזוג שלה חש ברע - אך עם זאת שיתפה באינסטגרם תמונה ממסיבה אחרת שבה נכחה יחד עם ארוסה.

אתמול כאמור, נרשם מפגש הפסגה המרובע בין הבנות והיחסים נותרו קרירים, למרות שהנשים בהן ג'ני צ'רוואני, מיקי קם, דניאל יפה,  מורן מזור, ליאן פישביין, להיא גרינר ואחרות ענטזו בגלביות. לכל מי שתהה, אקפי בכל זאת שלחה הזמנת חתונה לזרמון - שכנראה תגיע לחגוג איתה בחודש הבא. אלא אם תבריז שוב, ממש ברגע האחרון.הדיווה ומי שמלביש אותה. אדל בספלוב וגילי אלגביהדיווה ומי שמלביש אותה. אדל בספלוב וגילי אלגבי

גם היא הגיעה. אבישג נגרגם היא הגיעה. אבישג נגר

בתספורת חדשה. ג'ני צ'רוואניבתספורת חדשה. ג'ני צ'רוואני

הפעם לא באה על תקן הזמרת. דניאל יפההפעם לא באה על תקן הזמרת. דניאל יפה