ישראל קטורזה ואשתו סורלה חגגו בת מצווש לבתם עדן ב"גן הגפן". על הבמה הופקד לא אחר מאשר איתי פינקי - סטנד־אפ מג'יק שהצחיק והפתיע.


ישראל קטורזה ואיתי פינקי (צילום: יח"צ)ישראל קטורזה ואיתי פינקי (צילום: יח"צ)


עופר חדד (33), כתב השטחים של חדשות ערוץ 2 ואחד ממגישי החדשות הצעירים והמבטיחים בטלוויזיה, נחשב לאחד הרווקים המבוקשים ביותר בציבור הדתי-לאומי בשנים האחרונות. במהלך החג הוא כרע ברך והציע נישואים לחברתו בחצי השנה האחרונה. הכלה המיועדת, אמריקאית במקור בשם הודי צ'ייט, היא חוקרת בהדסה עין כרם, בת 29, וקיבלה את ההצעה על חומות העיר העתיקה, לא פחות.

סיפור הכיסוי היה מופע של חיזיון אורקולי על החומות. במהלכו הוקרנה על החומה תמונתה של צ'ייט ולאחר מכן תמונה משותפת של הזוג, ואז הופיעה שאלת מיליון הדולר. חדד כרגע ברך והוציא טבעת יהלום. והיא אמרה כן, כמובן. החתונה צפויה להתקיים כבר בחודשים הקרובים. מזל טוב. ויש תמונה.


עופר חדד והודי צ'ייט (צילום: אלבום פרטי)עופר חדד והודי צ'ייט (צילום: אלבום פרטי)


> סרטו החדש של אבי נשר - “החטאים" - הוקרן כסרט הנעילה בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בחיפה. באו לעשות כבוד: השחקנים נלי תגר, ג'וי ריגר, תום אבני יחד עם בת זוגו לירז צ'רכי,מולי שולמן, דורון תבורי, גילת אנקורי ואלה שריף - המלחינה, שעל יחסיה עם אחותה, העיתונאית המוערכת שוש אביגל, מבוסס הסרט.אבי נשר וגילת אנקורי (צילום: גלית רוזן)אבי נשר וגילת אנקורי (צילום: גלית רוזן)

תום אבני ולירז צ'רכיתום אבני ולירז צ'רכי