נראה שקדחת הבייביז של מיס ריאליטי, קים קרדשיאן, עוד לא חלפה. נכון שהיא נשבעה לא להביא יותר ילדים לעולם - אחרי שסבלה מבעיות בריאותיות כשסחבה ברחמה את נורת' ווסט ואז חוותה צרות קשות אפילו יותר במהלך ההריון האחרון שלה עם הבייבי סיינט ווסט, אבל נראה שקים לא תוותר בקלות על הרחבת המשפחה, כך שכעת הצהירה שהיא מחפשת דרכים אחרות להביא ילדים לעולם.


רוצים שבט משלהם. קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: גטי)רוצים שבט משלהם. קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: גטי)


בהצצה לפרק של הריאליטי המשפחתי שישודר בשבוע הבא בארצות הברית, האם לשניים, נורת' בת השלוש וסיינט בן ה-10 חודשים, התוודתה מול אמה קריס ואחיותה שהיא ובעלה, הראפר קניה ווסט, החליטו שהם מוכנים לילד שלישי ומתחילים לבדוק אופציה של אם פונדקאית, זו שתישא את הביצית המופרית שלה ברחם. כבר?

ברור שהאישה שתיבחר ותיקח על עצמה את התפקיד החשוב של נשיאת עוברם של מלכי הבידור האמריקאים, תזכה גם היא לתהילה, ולא הזויה המחשבה שאפילו יציעו לה סדרת ריאליטי משלה על חייה כ"תורמת המהממת". הפרקים של העונה שמשודרת בימים אלה בערוץ !E (גם בארץ) צולמו לפני הטראומה שחוותה קים בחודש שעבר - אז עברה שוד אלים וסופר מדובר במהלך שהותה בפריז שבצרפת. למרות שהיא עדיין מנסה להתאושש מהתקרית האויומה ולהתרחק מאור הזרקורים, יכול להיות שעיסוק בעוד ילד למשפחת קרדשיאן יתעל את הזמן שלה וישפר את מצבה. בהצלחה! 

 

 
משפחה שכזאת. קים קרדשיאן עם סיינט ווסט (Splashnews)משפחה שכזאת. קים קרדשיאן עם סיינט ווסט (Splashnews)
מארבעה לחמישה? קים עם קניה, נורת' וסיינט ווסט (Spalshnews)מארבעה לחמישה? קים עם קניה, נורת' וסיינט ווסט (Spalshnews)