גדי סוקניק לא מבזבז זמן: אחרי שליאורה דיווחה ראשונה על הקאמבק שלו לאשתו לשעברלימור פילו, אירוע שהחזיק מעמד כשבועיים, עבר סוקניק לשדות של זרות ובזמן האחרון הוא נראה יותר בחברתה של הגרושה המצודדת קארין גילרמן, שהיא בעיקר הבת של דני, לשעבר שגרירנו באו"ם.גדי סוקניק ולימור סוקניק (צילום: פלאש 90)גדי סוקניק ולימור סוקניק (צילום: פלאש 90)


> ההצגה חייבת להימשך? בשלישי שעבר הוזמנו כל שופטי ישראל הבכירים להצגה חגיגית של "סיפור הפרברים" בתיאטרון הקאמרי. אחרי הברכות הדי שגרתיות של השופטת העליונה מרים נאור, עלתה לברך שרת המשפטים, איילת שקד. שקד סיפרה איך השכיבה את הילדים ערב קודם לכן בעודה צופה בתדהמה בחדשות בטלוויזיה שבישרו לדבריה על ״מלחמת עולם בין הנשיאה לשרת המשפטים״. שקד אמרה: "אני לא נגד הנשיאה נאור, ואני בטוחה שיש בינינו יחסי עבודה מצוינים. נשב ונגיע להסכמות". והכל היה יומיים לפני מכתב האקדח הטעון של נאור. ליאונרד ברנשטיין לא היה מלחין את זה טוב יותר.

> ואפרופו שקד: באותו ערב היא סיפרה איך שכנעה את בעלה לבוא להצגה בטענה שחובה להביא בני זוג.איילת שקד (צילום: יהונתן זינדל, פלאש 90)איילת שקד (צילום: יהונתן זינדל, פלאש 90)