תשלחו קופסאות קרח כדי להרגיע את הכאבים באפו של השף ישראל אהרוני, שנפגע לאחר שנהג מונית קשיש נכנס בו. אהרוני סירב להגיב.אולי קרח במקום ענבים? ישראל אהרוני (צילום: כפיר זיו)אולי קרח במקום ענבים? ישראל אהרוני (צילום: כפיר זיו)


> ב–12.12 יופיעו משה להב ״הטיש הגדול״ והגשש שייקה לוי בזאפה בהרצליה, וממש בחצות, בהפתעה ובלי ששייקה יידע, יחגגו לו חבריו יום הולדתו.

דליה שץ (87), אם הפצועים וכלת פרס הנשיא להתנדבות, עברה אירוע רפואי ומאושפזת ב"רעות". ליאורה ביקשה לאחל המון בריאות והתקשרה לבתה של שץ, בתיה, שמסרה: "אמא בהכרה, היא לא יכולה לדבר ולא ללכת. היא עם זונדה. מגיבה, מזהה, מתרגשת ובעיקר עצובה ומתוסכלת. נתפלל לטוב". רפואה שלמה.

> צלמת האופנה המוערכת נועה גרייבסקי צילמה בניו יורק את הדוגמניות הלנה פרולובה ואולה פוצורקה לקטלוג הכלות של דני מזרחי קיץ 2017.הלנה פרולובה ואולה פוצורקה לדני מזרחי (צילום: נועה גרייבסקי)הלנה פרולובה ואולה פוצורקה לדני מזרחי (צילום: נועה גרייבסקי)


> בהשקת תערוכת המחווה לזמר העברי "קום והתהלך בארץ" נפגשו יזמית התערוכה אשת העסקים, המשוררת והסופרת גילה לפידות יחד עם הזמרת סימה לוי-דוכין שהגיעה מלווה בבעלה ארקדי דוכין, וביצעה באירוע את השיר "חמלה", שאותו כתבה לפידות.

> הפרזנטורים של קסטרו - עומר דרור, נטע אלחמיסטר ודר זוזובסקי, התכנסו ביום חמים מאוד, על רקע חורפי, שלג לא שלג, מעילים, תחת הסלוגן "לפני שאתם קופאים... מעילים". הפרזנטורים וכולם עוצרים לרגע את ההתרחשות בצילום פריז של אתגר בובות הראווה. עומר דרור, נטע אלחמיסטר ודר זוזובסקי (צילום:עידו איזק)עומר דרור, נטע אלחמיסטר ודר זוזובסקי (צילום:עידו איזק)