זאת בהחלט השנה המוצלחת ביותר לשחקנית המוערכת נלי תגר, שנמצאת בחודש החמישי להריונה מבעלה איתן שריד אליו נישאה באוקטובר לפני ארבע שנים. אמש (שני) היא התייצבה בפרימיירה לסרט החדש בכיכובה "החטאים" בבימויו של אבי נשר בסינמה סיטי גלילות כשהיא זוהרת ופורחת מתמיד.

למרות ההיריון המתקדם תגר בחרה שלא להבליט את הבטן הגדלה והתעטפה שחור שהסתיר את הבליטה, אך עם זאת משכה את כל הפוקוס לראשה כשחבשה סרט לבן מוזר בצורת פרח ענק מבד. תגר שהצליחה להביא ניחוחות של מלכת אנגליה לאולם הקולנוע העפילה בבולטות שלה על כל הנוכחים האחרים הלא פחות מפורסמים שהתייצבו לצידה בקאסט הסרט כמו תום אבני, יבגיניה דודינה, ג'וי ריגר ומולי שולמן.


איך פורח! נלי תגר (צילום: רפי דלויה|)איך פורח! נלי תגר (צילום: רפי דלויה|)

משחקי היכרות. אדיר מילר, ג'וי ריגר, אבי נשר ונלי תגרמשחקי היכרות. אדיר מילר, ג'וי ריגר, אבי נשר ונלי תגר

עוד התייצבו ברשימה מפוארת של אורחים נוספים שהגיעו לצפות ביצירה המקומית החדשה ביניהם לוסי אהריש, גפן ברקאי, אדיר מילר ואשתו, אסי לוי, אהרון ברק ואשתו, גילת אנקורי בלוק מרענן, גורי אלפי ואשתו הילה, גלית גוטמן ויגאל אהובי, לימור לבנת, אורי חזקיה עם הארוסה הטרייה, יובל שרף ואחרים.


תגרום לכם לרצות לשאוג. לירז צ'רכי ותום אבניתגרום לכם לרצות לשאוג. לירז צ'רכי ותום אבני

פאוור קאפל. גלית גוטמן ויגאל אהוביפאוור קאפל. גלית גוטמן ויגאל אהובי

מתרגלים תמונות זוגיות לקראת החתונה. אורי חזקיה וארוסתו אריאלמתרגלים תמונות זוגיות לקראת החתונה. אורי חזקיה וארוסתו אריאל

באה לשתות ולנשנש? לוסי אהרישבאה לשתות ולנשנש? לוסי אהריש

שמלת השטיח האדום. יובל שרףשמלת השטיח האדום. יובל שרף

תודו שהתגעגעתם. לימור לבנתתודו שהתגעגעתם. לימור לבנת

טוטאלוק אפל. יבגניה דודינהטוטאלוק אפל. יבגניה דודינה