החדשות המפתיעות על הפרידה של דודו אהרון הותירו אתכם בהלם? תראו כמה מהר הזמר מגיב על הפרידה, ואפילו הספיק לכתוב עליה שיר. אחרי שירד למחתרת ונעלם מאז הפרידה משיר רוזנבלום וביטול החתונה שהתרחשה שבוע שעבר, הזמר שובר שתיקה ומגיב לראשונה.

אחרי שקראתם כאן ב- TMI לראשונה שאהרון התחבא בימים האחרונים באולפן ההקלטות כדי להכין יצירה חדשה, הוא החליט לחשוף את השיר החדש שכתב בהשארת הפרידה על הבמה מול קהל של מאות מעריצים, במהלך הופעה בשבת האחרונה.


פותח את הלב. דודו אהרון (צילום: ברק פכטר)פותח את הלב. דודו אהרון (צילום: ברק פכטר)

"אני רוצה לשתף אתכם במשהו אישי, שאני חווה ועובר בתקופה האחרונה. כמו שאתם יודעים דרך היצירות שלי אתם רואים אותי גלוי ושקוף, ואני משתף אתכם בכל מה שאני עובר וכל מה שאני מרגיש. השיר הבא הוא שיר חדש. שהולך לצאת השבוע. זה לא היה מתוכנן האמת, לא תכננתי להוציא אותו אבל הרגשתי שהוא שלי, של הנשמה שלי. ואז הוא הקדיש את השיר החדש לרוזנבלום

"השבוע. זה לא היה מתוכנן אבל הרגשתי שזה שלי והנשמה שלי. ואז הקדיש את השיר החדש לרוזנבלום " כשזה נגמר העצב הדופק בשקט את נשמתך... עוד לילה מנוכר עם התמונה שלך בחדר, אין לנו מחר אין יותר יהיה בסדר".


אין עם מי להתחבק בלילות. דודו אהרון ושיר רוזנבלום (צילום: ניר פקין)אין עם מי להתחבק בלילות. דודו אהרון ושיר רוזנבלום (צילום: ניר פקין)