הפרידה של אייל גולן ורוסלנה רודינה, אשר היתה באוויר בחודשים האחרונים, קיבלה היום (שלישי) אישור סופי לכך, לאחר שהשניים הודיעו כי נפרדו, אבל השאירו בהלם גם את חבריהם הקרובים ביותר. אחת מהן, לאה שנירר, חברה קרובה של בני הזוג אמרה: "עוד לא דיברתי איתם, אבל שמעתי את זה ואני מקווה מאוד שזה לא הסוף בין השניים". 


חבר מקורב לבני הזוג סיפר כי תמיד היה : "היחסים ביניהם יותר ממצוינים, אייל לא שיתף אף אחד מחבריו הקרובים בהליך, כולם התבשרו על זה דרך האינטרנט, מה שכן, השבוע הוא השיק אלבום חדש, ורוסלנה אפילו הגיעה ופרגנה ונתנה לו את כל הבמה. מהיכרותי עם בני הזוג, לא נאמרה המילה האחרונה.
מצידה של הדוגמנית, הגיב אבא של רוסלנה בצורה קצרה: "הכל בסדר, שניהם מרגישים טוב, אבל אני לא רוצה להוסיף על זה כלום".
בתקופה האחרונה היה ניתן לראות את המשבר בשיאו כשכל אחד מהשניים בילה זמן רב בנפרד. גולן חזר זה עתה מחופשה ממושכת בקובה עם חברים, וחגג את ערב פסח בלי האישה של חייו, וכעת מתבקש שתגיע הבשורה על הפרידה. אחרי זוגיות ממושכת עם ילד משותף, יאן גולן, הפאוור קאפל של הביצה החליטו להפריד כוחות.

רודינה עזבה את ביתם המשותף ברחובות ועברה להתגורר בדירה שלה ברמת גן, דירה בה בילתה המון בחודשים האחרונים. רוסלנה רודינה ואייל גולן אישרו את הידיעה וביקשו לקחת את הזמן הקרוב לעצמם ולמשפחתם: "מודים לכל המתעניינים, הכל נעשה ברוח טובה".