שבוע עבר מאז הפיגוע המצמרר במנצ'סטר, דקות לאחר סיום הופעתה של הזמרת האמריקאית אריאנה גרדנה והיא עומדת לחזור לשם מהר משציפתה. 22 קורבנות צעירים, הנמנים בין מעריצייה נהרגו במהלך הפיגוע ורבות נפצעו.

אחרי שחזרה לארצות הברית המומה מהמתרחש, גרנדה פרסמה מכתב מרגש בחשבון הטוויטר שלה בו כתבה: " אני לא רוצה להמשיך את השנה ללא היכולת לראות, להחזיק ולהרים את מעריציי, באותו האופן בו הם מרימים אותי", כתבה "התגובה שלנו לאלימות הזו חייבת להיות בדמות התקרבות זה לזה, לעזור אחד לשני, לאהוב יותר, לשיר חזק יותר ולחיות באופן אדיב וטוב יותר מאשר לפני כן. אני אשוב לעיר האמיצה מנצ'סטר לבלות זמן עם מעריציי וכדי לקיים מופע צדקה למען נפגעי המתקפה ומשפחותיהם. אשתף בפרטים המלאים ברגע שהכל יאושר".אז מהר יותר משציפתה, גרנדה צפויה לחזור למנצ'סטר בשבוע הבא ולקיים את הופעת הענק שלה ביום ראשון הבא, ה4 ביוני בנוכחותה ובנוכחות כוכבים נוספים שיירתמו למשימה ויחד, יעזרו לקורבנות הפיגוע לכסות את ההוצאות הרפואיות ויסייעו להם להשתקם. הליין אפ הסופי טרם נחתם.


לא שוכחת את המעריצים. אריאנה גרנדה (צילום: גטי)לא שוכחת את המעריצים. אריאנה גרנדה (צילום: גטי)מוכנה לעזור במה שיידרשמוכנה לעזור במה שיידרש