כל אחד וודאי חווה בחייו פאדיחה, כזאת שהופכת לבדיחה הקבועה בחבר'ה שעם הזמן גם נשמעת לא אמינה מרוב שאין לה אחיזה במציאות, אז זה בדיוק מה שקרה לאיט גירל קים וייס. האייטם הבא עשוי להישמע קצת הזוי אבל הוא לגמרי שייך למציאות.


ככה זה היה בהתחלה. אוברול ורוד ומשקפי שמש צהובים (צילום: אינסטגרם)ככה זה היה בהתחלה. אוברול ורוד ומשקפי שמש צהובים (צילום: אינסטגרם)

אז יצא לכם לתהות למה קים וייס החליפה שני אאוטפיטים באירוע החתונה של החברה דנה זרמון וגיא ביטון שנערכה ביום שישי האחרון? למי שלא שם לב, היא הגיעה לחתונה עם חליפה ורודה ובמהלך האירוע החליפה לאוברול שחור לבן. מחקירה קטנה של TMI התברר כי וייס לא כי התבלבלה ולרגע חשבה שהיא נושא האירוע וצריכה להחליף לוק, אלא היא ישבה בטעות על המבורגר.

כן ,כן, זה בדיוק מה שקרה. האיט גירל החדשה בחבורה והרצה למיליון בדימוס התיישבה על כיסא שעליו נח לו בנונשלנטיות המבורגר חצי אכול, עם כל הרטבים לצד התוספות עגבניה, בצל,חסה ומלפפון חמוץ, ועכשיו תדמיינו את זה בהילוך איטי. אתם כבר יכולים לנחש לבד את תחושת הבושה, והכתם המכוער שנדבק לה בישבן אך למזלה של וייס, אחות של הכלה, מאיה הביאה איתה בגד נוסף להחלפה שבמקרה הוא גם תואם למידותיה של וייס והיא ויתרה עליו ונתנה אותו לאיט גירל הנבוכה. סוף טוב הכל טוב.


השינוי. הצילום המטושטש הוא התיעוד האחרון. (אינסטגרם)השינוי. הצילום המטושטש הוא התיעוד האחרון. (אינסטגרם)

יאפיאפ