בעוד אורלי וילנאי התחתנה עם סינקרס בסוף השבוע האחרון עם גיא מרוז באירוע פרטי ומצומצם עם בני המשפחה בביתם, המיליארדר טדי שגיא חגג בת מצווה חלומית בהנגר 11 בתל אביב לבתו יולי באירוע מפואר בו הושקעו מיליוני שקלים.

תהיתם איך אפשר לבזבז מיליוני שקלים בבת מצווה? להלן התשובה. ראשית, אין חגיגה בלי אייל גולן, כך שאחרי הופעה במעלות תרשיחא בצפון שנקבעה לו מראש, עלה הזמר המסלסל על מסוק שהוזמן לו על ידי שגיא, כדי שחלילה לא יפספס את הבת מצווש של הבת. אז נכון, לא מסוק ולא אייל גולן יצליחו לשבור את המילארדר, כך שבתוכנית האמנותית היו גם סטטיק ובן אל, שלישיית מה קשור ונדב גדג'.


 

A post shared by Orly (@orly_gueta) on


ברשימה הנוצצת של האורחים בלטו באאוטפיטים נוצצים בהתאם לאירוע, יעל נזרי ההריונית אירחה לצד בן הזוג טדי שגיא, בר רפאלי בחודש השמיני להריונה נטולת בעלה עדי עזרא אבל לצד ההורים ציפי ורפי רפאלי, מרינה קבישר, האחות למחצה של ילדת הבת מצווה קורל סימנוביץ והארוס הטרי כוכב בארסה סרג'י רוברטו ששוהה בימים אלה בישראל, אך היו כאלה שלא זכרו שזה אירוע נוצץ בינהן בלטה במיוחד שלומית מלכה במראה ילדותי עם נעלי סניקרס וחולצת מיקי מאוס שהייתה שונה לצד כל שמלות הערב המפוארות. עוד נראו לאה שנירר, שביט ויזל ובעלה, שרי גבעתי ובעלה, מירב פלדמן ועוד.


חולים עליו. לימור בהט, יולי וטדי שגיא (צילום: ערן בארי)חולים עליו. לימור בהט, יולי וטדי שגיא (צילום: ערן בארי)

טדי שגיא ויעל נזרי (צילום: אביב חופי)טדי שגיא ויעל נזרי (צילום: אביב חופי)

בטוח לא שלושים שקל. לאה שניררבטוח לא שלושים שקל. לאה שנירר

שיק. מרינה קבישרשיק. מרינה קבישר

הריון על עקביםהריון על עקבים

והסניקרס? שביט ויזלוהסניקרס? שביט ויזל

מה פשר הלוק?מה פשר הלוק?

 

A post shared by Coral Simanovich (@coralsimanovich) on


 

A post shared by Shlomit Malka Levi (@shlomitmalka) on

כלת הבת מצווה עם ההורים המאושרים (צילום: ערן בארי)כלת הבת מצווה עם ההורים המאושרים (צילום: ערן בארי)

חלום של כל ילדה. לירן כוהנר, קורל סימנוביץ, שלומית מלכה, יולי שגיא, ליקי רוזנברג, יערה בנבנישתי ושביט ויזלחלום של כל ילדה. לירן כוהנר, קורל סימנוביץ, שלומית מלכה, יולי שגיא, ליקי רוזנברג, יערה בנבנישתי ושביט ויזל

כל המי ומי. סרג'י רוברטו, קורל סימנוביץ', לימור בהט, בר רפאלי ואורנה אלוביץ'כל המי ומי. סרג'י רוברטו, קורל סימנוביץ', לימור בהט, בר רפאלי ואורנה אלוביץ'