ככה במהלך חג הסוכות הרגע המרגש של אלי פיניש וזוגתו בשנה האחרונה, שלי לביא הגיע והשניים שברו היום (שישי) את הכוס. החתונה המרגשת התקיימה ״בגן גילי״ שבקיבוץ שדות ים לשם הגיע הזוג המאושר בליווי נועם, בנו של פיניש ושל גרושתו לולי. החל משעות אחר הצהריים החלו לנהור לגן האירועים ממיטב סלבריטאי ארצנו הנהדרת, תרתי משמע. בעדשת המצלמה שלנו נתפסו לא מעט כאלו שהגיעו להרים: בן זוגו משכבר הימים, מריאנו אידלמן ואשתו, מאור כהן ואשתו, אורי גוטליב, מוש בן ארי ובת זוגו, שני כהן, עלמה זק ואלון נוימן, ערן זרחוביץ׳, הם רק חלק מהשמות שהגיעו לשמח את פיניש ומיסיס פיניש טו בי ששברו את הכוס על רקע שקיעה במקום שהם הכי אוהבים בעולם, הים.

עוד הגיעו לחתונה ליאת הר לב, ירון ברלד, אסי ישראלוף ואשתו ושלום מיכאלשווילי.מזל טוב לזוג המאושר. אלי פיניש ואשתו הטרייה שלי לביא (צילום: אמיר מאירי)מזל טוב לזוג המאושר. אלי פיניש ואשתו הטרייה שלי לביא (צילום: אמיר מאירי)


כזכור הבדרן האהוב החליט באפריל האחרון שאין זמן טוב מאשר חופשת גלישה במזרח הרחוק על מנת להציע למדריכת הגלישה שלו להיות אשתו, כששלף את הטבעת במהלך נופש בסרי לנקה והחליט להינשא בפעם השנייה בחייו בגיל 41. בסשן הקודם בחייו, היה נשוי לליטל גת פיניש (לולי) במשך 8 שנים. כעת פיניש ושלי שלו שצעירה ממנו ב-14 שנים, יהיו זה של זו לנצח ואנחנו נקווה לשמוע על איזה בייבי באמפ בקרוב, בכל זאת נועם בטוח יישמח לאיזה אח או אחות.

צילומים: אמיר מאירי

 


צילומים: אמיר מאירי