הרשת סוערת מאתמול (ראשון) בעקבות הידיעה על הציוות החדש בתוכנית המוזיקלית החדשה ברשת, אותה ינחו אייל גולן ואביב גפן. השניים, במהלך השנים האחרונות היו סוג של אויבים והתבטאו בציבור אחד כלפי השני אבל עכשיו נראה שהם שמים את הדברים מאחור ומוכנים לוותר על העקרונות שלהם בשביל רייטינג והצלחה. 

אחרי שאתמול אייל גולן שיתף ברשתות החברתיות תמונה של גפן וכתב "שלום עושים עם אוייבים" הגיע תורו של נציג הרוק הישראלי להביע את דעתו בנושא והוא שיתף פוסט ארוך וכך כתב: "פיניתי את הכיסא שלי בדה וויס אחרי ארבע עונות בהבנה שאני רוצה לעשות משהו אחר וחדשֿ, דה וויס היתה לי בית אוהב ובעיקר בית ספר ,אני מודה לרשת שנתנו לי את ההזדמנות הנפלאה הזו וגאה שהיתי חלק מהיום הראשון שדה וויס עלתה לאוויר. הקאברים והביצועים היפים (והפחות יפים) מעולם לא היו הדבר שגרם לי להיות שם, חיפשתי תמיד את הדיאלוג והשתמשתי במוזיקה כדי לעלות אג׳נדות."


ממקומות שונים. אייל גולן (צילום: אלוני מור)ממקומות שונים. אייל גולן (צילום: אלוני מור)

"כבר כמה חודשים שאני הולך עם התחושה שהגיע הזמן לקחת הפכים מושלמים ולהושיב אותם זה לצד זה. בניגוד לפורמט קיים יש לי הזדמנות להיות חלק מראשי הפיתוח של התכנית מהרמה של התוכן ועד עיצוב האולפן והבמה. אייל ואני זה תוצר ישראלי שחוץ מהמקום הגיאוגרפי אנחנו מנוגדים לחלוטין, אם זה באידאולוגיה,אורח חיים וכמובן מוזיקה. לא פעם השמענו את דעותינו אחד כלפי השני ובעיני יהיה מרתק סוף סוף לעמוד אחד מול השני בלי תיווך. בלשון המעטה אני לא אהוב במיוחד בקרב הקהל של אייל וגם אייל הוא לא אהוד במיוחד בקרב הקהל שלי וזה מה שהופך את זה לכל כך מעניין". שובר שתיקה. אביב גפן (צילום: פלאש 90)שובר שתיקה. אביב גפן (צילום: פלאש 90)