כדורגלנית העבר הישראלית, סילבי ז'אן, הנחשבת לטובה ביותר בכל הזמנים התייצבה ביום שישי האחרון במסיבת יום הולדתו של צלם הפפארצי ואיש יח"צ אור גפן בבר הזויפער בתל אביב. ז'אן לא הגיעה לבדה אלא בחרה לצאת מהארון לראשונה בפומבי באירוע, כשהתייצבה יחד עם בת הזוג שלה יפעת אורלב.

ז'אן שמשתתפת בעונה החדשה של גוסטאר נשים תצא באופן רשמי מהארון בתוכנית שצולמה ותעלה בקרוב, שם היא חשפה את מערכת היחסים שלה עם אורלב והשתיים דיברו על היציאה מהארון ועל הקושי שהן חוות בעיקר מהילדים של אורלב.


חמודות. סילבי ז'אן ויפעת אורלב (צילום: אלירן פאר ונוי ערקובי)חמודות. סילבי ז'אן ויפעת אורלב (צילום: אלירן פאר ונוי ערקובי)

מתעדותמתעדות

השתיים לא היו היחידות שהתייצבו לפרגן לצלם, גם יוצאי האח הגדול עומרי בן נתן ודודו כהן ששהו ביחד מדי יום ארבעה חודשים בבית האח הגדול ונפגשו במאורע וחתמו את המפגש בנשיקה דביקה. עוד נצפו שייע פייגנבוים, האולסטראס, בל אגם, יוצאי המירוץ למיליון ג'סיקה כהן ונמרוד הפטל מאירי, כוכב פרי שקרעה את רחבת הריקודים עם חצאית מיני מפרנזים ובעלה שמוליק ספן, תהילה אסודרי עם לוק ברונטי חדש לצד חברתה דורין סגול, רוית אסף ואחרים.


ן ודורון מירןחבורת הבנים. עמרי בן נתן, אור גפן, דודו כהן ודורון מירןחבורת הבנים. עמרי בן נתן, אור גפן, דודו כה

לחיים. דודו כהן ושייעלחיים. דודו כהן ושייע

ממשיכה עם הלוק החדש. דורין סגולממשיכה עם הלוק החדש. דורין סגול

עם מי הוא מתכתב?עם מי הוא מתכתב?

כוכב. חוביסטאר ואור גפןכוכב. חוביסטאר ואור גפן