היינו בטוחים שזה יסתיים בטבעת וחתונה אבל חלומות ומציאות לחוד. עומר אדם, המלך החדש של זירת הזמר הים תיכוני ובת הזוג שלו בשנתיים האחרונות רומי עפרון החליטו להפריד כוחות ולהיפרד כידידים. לא ברור אם זה לוח הזמנים המאוד צפוף של אדם, שבתקופה האחרונה מככב בכל מקום, כמו על בימת הפסטיגל מספר פעמים או בגלל ההופעה המצליחה שלו, אבל כנראה שדברים לא הסתדרו בין השניים והם החליטו ללכת כל אחד לדרכו.

למרות שחג החנוכה אמור לשמש כחג הניסים והנפלאות ולא חג לבשורות מרות, תלוי איך מסתכלים על זה, כי עדיין, מדובר בנס גדול עבור המעריצות הנלהבות של הזמר שהפך לרווק נחשק ופנוי להובלה. 


 

A post shared by romiefron (@romiefron) on


אז נכון שבאמת בתקופה האחרונה היו שמועות על פרידה בין השניים, שכן הם לא נראו מבלים יחד, ואילו כל אחד מהם הגיע לאירועים שונים בלי בן הזוג, אך כפי שפורסם היו בוואלה סלבס מקור מספר כי "למרות שהם אוהבים אחד את השניה, היו ביניהם הרבה חילוקי דעות לאחרונה, אז הם החליטו להיפרד. אבל לא ברור אם זה סופי או לא".

עופר מנחם המייצג את אדם מסר: "חייו האישיים של עומר תמיד היו עניייניו הפרטיים וככה זה יישאר חג אורים שמח".וזה ממש מבאס (צילום: אינסטגרם)וזה ממש מבאס (צילום: אינסטגרם)