נראה ש-15 דקות התהילה קצת סיחררו את הכלה אחווה סיטבון מ"חתונה ממבט ראשון" עד כדי כך שהיא החליטה להתפטר מעבודתה כרואת חשבון, אחרי ניסיון של שנים ולימודים אינטנסיביים. אשתו של טל כוכבא, התמכרה כמו  כל כוכבי ריאליטי אחרים שפתאום צוללים לעיניי המצלמות לחיים בתעשיית הבידור והחליטה לנצל את הזמן הזה כדי להתפתח בתחום.

האיפור- שיער, הסיקור, המתנות ואירועי ההשקה כנראה מאוד מצאו חן בעיני סיטבון, שהחליטה לפרוש מעבודתה וכעת מאוד רוצה להיכנס לתחום הבידור והיא לגמרי פתוחה להצעות. אתמול, הגיעה הכלה לאירוע השני שלה לשבוע זה והתמנגלה בין הכוכבים המקומיים באירוע אקסקלוסיבי ללקוחותיה של אמריקן אקספרס במתחם שרונה מרקט לקראת השנה החדשה.


קבלו אותה. אחווה סיטבון (צילום: לנס הפקות)קבלו אותה. אחווה סיטבון (צילום: לנס הפקות)

אז לאיזה כיוון סיטבון שואפת? ריאליטי אם אתם שואלים ממש לא בא בחשבון, והיא תעדיף להנחות בתוכניות אירוח או בכלל להיכנס לעולם הילדים. תגידו שלא יושב עליה "אחווה הקטנה". עוד התייצבו להרמת כוסית חגיגית בשרונה יובל שרף, עמית פרקש, רונה לי שמעון וכוכבי x factor שאולי יתפטרו גם הם בקרוב מהעבודה בעקבות ההצלחה: אופק המלאך, אלכס ואבי מהצמד "הברינקס", מגיאור ביטון וים רפאלי וכולם נהנו מהופעה פרטית של הזמרת שירי מימון.


השאלה מה טל אומר על כל הענייןהשאלה מה טל אומר על כל העניין

עכשיו דממה. שירי על הבמהעכשיו דממה. שירי על הבמה

מצטערים שהיא לא המנטורית שלכם?מצטערים שהיא לא המנטורית שלכם?

חיבוק של אהבה. יובל שרף ורונה לי שמעוןחיבוק של אהבה. יובל שרף ורונה לי שמעון
קרדיט צילום: לנס הפקות