חמישה צעיפי לואי ויטון נעלמו לאביבה תבורי. פרט מעניין יחסית לדברים שעוברים על אמא של בן־אל, אחד הכוכבים הגדולים בישראל.

תבורי, דווקא את זה בחרו לגנוב?

״היי יקירה, לא נגנבו, פשוט לא מוצאת. אולי עוזרת שעבדה אצלי בעבר לקחה בטעות, אבל עדיין לא מאשימה אף אחד. יום נפלא״.>אמו של אילן בן עמי, שרצח את דפנה בן ציון, הלכה לעולמה. בשב״ס שקלו לאפשר לו לצאת להלוויה או לשבעה, אך הוא לא הגיש בקשה ונשאר להתאבל בין כותלי הכלא. אסף ליבראטי, דובר השב"ס: "אם היה מגיש בקשה רשמית, היינו שוקלים אותה". האח הראל, מלהקת אביב גפן והתעויט, מסר בתגובה: "שיהיה לך יום טוב, מתוקה".


אילן בן עמי (צילום: אבשלום ששוני)אילן בן עמי (צילום: אבשלום ששוני)

>האומנית הבינלאומית רייצ׳ל ויצמן חנכה השבוע תערוכה מציוריה המרשימים במלון "אקסלסיור" בברלין, אלו שכבר זכו להתעניינות ולחסות של הגלריה הבינלאומית לומאס, שוויצמן היא נציגתם בארץ. כל המי ומי של עולם האומנות בברלין הגיעו לשם. רק יו״ר חוג הידידים של מרכז פרס לשלום ולחדשנות, יונה ברטל, הגיעה באיחור אלגנטי של יום, אבל כמובן שלכבודה נפתחה התערוכה מחדש.

>לירון ויצמן נבחרה להוביל את קמפיין תוסף הברזל ״ספאטון", המשווק בישראל על ידי קבוצת לפידות.


לירון ויצמן (צילום:  רפי דלויה)לירון ויצמן (צילום: רפי דלויה)


>כחלק מהאג׳נדה של תרומה לקהילה ואחריות חברתית, מותג השמפניה הבינלאומי Moët & Chandon ערך בפנטהאוז במגדל שלום אירוע קוקטייל לחבר הנאמנים ולחוג הידידים של עמותת "גדולים מהחיים" הפועלת לרווחתם של ילדים חולי סרטן. בין המארחים הייתה גם דושי לייטרסדורף, בעלי קבוצת "דלאל".

>הכדורגלן חנן ממן הוביל את הקמפיין למותג הצרפתי le coq sportif לחורף 2018 והצטלם עם כוכבות אינסטגרם מובילות. 


חנן ממן (צילום: גיא זלצר)חנן ממן (צילום: גיא זלצר)