5704852505001

יש כוכבי ריאליטי שאולי קצת נעלמו בשנים האחרונות אבל תודו שאת אלכסיי מורוזוב או אלכס אם תרצו, שזכה בעונה השנייה של התוכנית "היפה והחנון" לפני שבע שנים אתם לא יכולים לשכוח! האיש והפפיון, מלך התלבושות ההיסטוריות חוזר למסך שלכם, ובענק!

אם חשבתם שהזמן יעשה את שלו, והאהבה לבגדים ישנים בסגנון המאה הקודמת תדעך אתם טועים. אתמול בלילה התייצב מורזוב בשדה התעופה בן גוריון בטוטאלוק עתיק והשוס- מקל הליכה. אז למה זה מעניין ומה צלם הפפראצי שלנו עשה שם בכלל? תופתעו לגלות שכוכב הריאליטי לשעבר, חוזר לטלוויזיה ואמש הוא עלה על טיסה לתאילנד יחד עם כל נבחרת "גולסטאר", שסביר להניח לא יעשו לו חיים כאלה קלים.עוד לא עשיתם לנו לייק? לחצו, היכנסו לעמוד האינסטגרם של TMI והישארו מעודכנים


יצא מהבועיידם. אלכס מורוזוב (צילום: אמיר מאירי)יצא מהבועיידם. אלכס מורוזוב (צילום: אמיר מאירי)

"ככה אני מתלבש תמיד, אני מתלבש כמו שהתלבשו לפני מאה שנה בגבולות התקציב והנגישות שלי, מה אני יכול להשיג. המקל זה בשביל היופי. כנראה שלא אשחק ככה כדורגל...". עוד נצפו אתמול בנתב"ג, ובקרוב עם המסך הקטן ב HOT המאמן שייע פייגנבוים יחד עם העוזר החדש אייל גולן, חיים שועי, דין מירושניקוב, ירון ברלד, פליקס חלפון, רז זהבי, יוסי בובליל, דוד רביבו ויונתן רושפלד.

שחקני חיזוק. אייל גולן ויונתן רושפלדשחקני חיזוק. אייל גולן ויונתן רושפלד

תודו שהתגעגעתם. חמימותודו שהתגעגעתם. חמימו

מה עם עינב? יוסי בובלילמה עם עינב? יוסי בובליל

מוכנים לחודש לבד? רז זהבי ודין מירושניקובמוכנים לחודש לבד? רז זהבי ודין מירושניקוב

שייע פייגנבוים ופליקס חלפוןשייע פייגנבוים ופליקס חלפון

ה- נבחרתה- נבחרת