אין ספק שזו התקופה הכי טובה בחייה של דקלה, היא מוציאה להיטים מצליחים ורק לפני פחות מחודשיים הפכה לאמא לראשונה כשהביאה לעולם את בתה הבכורה בהורות משותפת יחד עם שלומי אלקבץ', רנה ליליאן. הזמרת המצליחה הוזמנה להופיע באירוע השנתי של מותג התכשיטים ה. שטרן אך לא ציפתה להפתעה הגדולה שהכינו לה.

מיטב יפות הביצה התייצבו במסעדת HOLA בתל אביב לרגל השקת הקולקציה החדשה SimpleChic ואת החלק האמנותי באירוע סיפקה הזמרת והיוצרת דקלה, שהרטיטה את הלבבות ולא הותירה עין אחת יבשה כשביצעה לראשונה את הסינגל החדש שלה "תודה". אחרי שביצעה שלושה שירים, הפתיעה מנכ"לית החברה שרון רוזנברג את דקלה כשהעניקה לה לעיני כולם מתנה לכבוד הולדת ביתה הבכורה, בדמות קופסאת תכשיטים נוצצת שבתוכנה שני תכשיטי זהב עדינים הנושאים את שמה של בתה, שרשרת דקה עבורה וצמיד מעודן לבתה.


בשוק. דקלה ורוזנברג (צילום: רפי דלויה)בשוק. דקלה ורוזנברג (צילום: רפי דלויה)

דקלה, שכבר מנוסה ומתורגלת בהופעות חיות, לא יכלה להסתיר את גודל ההתרגשות מהמחווה ואת השיר ה 4 נאלצה להפסיק באמצע כדי להסדיר את הנשימה לכמה רגעים. עוד נכחו האמהות הטריות אסתי גינזבורג, ג'ני צרוואני, לירז צ'רכי ורומי אבולעפיה, עדי אשכנזי, מלי לוי, שביט ויזל, טום באום, שירן סנדל, הילה סעדה, טיטי איינהו, בר זומר, עינת ארליך, סיון קליין, דנה גרוצקי, נטלי דדון, לאה שנירר, ציפי רפאלי, רונית יודקביץ', יוליה פלוטקין, שני גולדשטיין, לירן כוהנר, איגי וקסמן ועתי שולברג, פאולינה אלברשטיין, אורנה דץ, שי לי שינדלר וגילת אנקורי.

מוכנות לאח הגדול החדש? שני גולדשטיין וטהוניה רובלמוכנות לאח הגדול החדש? שני גולדשטיין וטהוניה רובל

המאורסת הטריה. עדי אשכנזיהמאורסת הטריה. עדי אשכנזי

מעושרות. ציפי רפאלי ולאה שניררמעושרות. ציפי רפאלי ולאה שנירר

שיחות על הריון וילדים. רומי אבולעפיה, סיון קליין ולירז צ'רכישיחות על הריון וילדים. רומי אבולעפיה, סיון קליין ולירז צ'רכי

מהממת. מלי לוימהממת. מלי לוי

בר זומרבר זומר

האוברול המנומר, עלה 30 שקל? אסתי גינזבורגהאוברול המנומר, עלה 30 שקל? אסתי גינזבורג

נטלי דדון, אורית בן אדרת ואורנה דץנטלי דדון, אורית בן אדרת ואורנה דץ