הידעתם שהדוגמנית הישראלית המצליחה שיר אלמליח מלבד פנים יפות ופיגורה לוהטת גם תולעת ספרים לא קטנה ואישה עם לב ענק? אלמליח תרמה אתמול את מיטב ספריה לפרוייקט "הספרייה של אפי" אותו יזמו אסי ישראלוף ורותם כהן שמטרתו לאסוף תרומות לעמותת אפי אספרגר ישראל בסניפי ACE ברחבי הארץ.

אלמליח שהגיעה עם שקית מפוצצת בספרים לתרומה, גם שלפה במקום מזומנים אותם תרמה לעמותה ועבורם קיבלה שני ספרים חדשים שבחרה בכדי להעביר את יום כיפור הקרוב. באירוע, היא פגשה גם את דנה פרידר ועמוס תמם שפתחו גם הם את ליבם.


חבורה. שיר אלמליח,דנה פרידר, רותם כהן, עמוס תמם, אסי ישראלוף (צילומים: שוקה כהן)חבורה. שיר אלמליח,דנה פרידר, רותם כהן, עמוס תמם, אסי ישראלוף (צילומים: שוקה כהן)


בנתיים רק נעלה את העובדה שמי שנותן לעולם היקום מחזיר לו ואלימלח בתקופה מדהימה. הדוגמנית התבשרה שהיא ממשיכה לעונה רביעית ונוספת לקמפיין האופנה של לי קופר שעבורם תשלשל 150 אלף שקלים לכיסה כשלהבדיל ממנה, מאור בוזגלו, הפזרנטור שליווה אותה, לא ימשיך לעונה נוספת ויוחלף בדוגמן בינלאומי. זה לא הכל כי רגע אחרי שתסיים בשבוע הבא את הצילומים לקמפיין החדש יגיע לישראל בן זוגה הטרי של אלמליח, איש עסקים יהודי המתגורר בניו יורק.