זוכרים שלפני שמונה הדוגמנית אסתי גינזבורג ניסתה את מזלה בעולם השירה והוציאה את "נשימה", דואט אותו ערכה עם חן אהרוני? מאז, דובר רבות על התוכניות המוזיקליות של הכוכבת ועל הרצון שלה לפתוח בקריירה מוזיקלית אבל שום דבר רציני לא קרה. לפני כחמש שנים בגמר "הכוכב הבא" אז הנחתה לצד אסי עזר, הפתיעה גינזבורג כשביצעה את השיר הקלאסי "Dream a Little Dream Of Me" ואתמול היא עשתה זאת שוב.

חברת גולברי, לה היא משמשת כפרזנטורית ערכה כמדי שנה אירוע יוקרתי באמפיתיאטרון בקיסריה ורגע אחרי תצוגת האופנה המסורתית מול אלפי מוזמנים החלה הופעה של הזמר עומר אדם כשלפתע הוא הזמין את הדוגמנית לבמה והם ביצעו יחד את הלהיט "פעם בחיים". כמו מתמודד אנונימי בתוכנית ריאליטי שירה, הצהירה גינזבורג רגע לפני השירה כי היא לא כל כך מכירה את השיר וביקשה ש"תזרמו איתה" ואדם הרגיע "מקסימום נתחיל מחדש". איך יצא הביצוע? תשפטו בעצמכם.  


חמודים. עומר אדם ואסתי גינזבורג (צילום: אלעד גוטמן)חמודים. עומר אדם ואסתי גינזבורג (צילום: אלעד גוטמן)

 

עוד הגיעו עד לקיסריה לצפות בגינזבורג וכמובן באדם, מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה שבאו להרים לצלילי שירתו של האקס, אייל ברקוביץ ובת הזוג שרון, איציק זוהר וזוגתו, רמי גרשון ונטע אלחמיסטר, הלן ורגב הוד, קים אור אזולאי, דודו בר אור, נטלי דדון ואחרים.


כיף לכם? מעיין אשכנזי ואביחי אוחנהכיף לכם? מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה

נטלי דדוןנטלי דדון

רמי גרשון ונטע אלחמיסטררמי גרשון ונטע אלחמיסטר

וולקאם. איציק זוהר והחברהוולקאם. איציק זוהר והחברה

תומר רוטשילדתומר רוטשילד