יום דרמטי עובר על יורשת המיליונים, מאמנת הכושר והשחקנית מאיה ורטהיימר שבעלה אסף זמיר מתמודד לראשות עיריית תל אביב היום. אז נכון ששאר הסלבריטאים סביר להניח עוד ישנים ביום שבתון יפה זה, אבל היא ובן הזוג שלה התייצבו בשעת בוקר מוקדמת בקלפיות כדי לשים פתק ולקוות לתוצאות טובות, שיהפכו אותם לזוג בעל הכי הרבה השפעה בעיר.

ורטהיימר, שתמיד מתהדרת בלוק מוקפד וחליפות החליטה להתחיל את היום ולעמוד בפני התקשורת הבוקר במכנסי ג'ינס וטי שירט שחורה הנושאת את פרצופו של זמיר, תוך שהיא משדרת רוגע וביטחון. נזכיר כי הג'ינג'ית הקופצנית הבטיחה שאם תהפוך הערב לגברת הראשונה של תל אביב היא תקפוץ כיאה ליידי, לבריכה בכיכר רבין הנמצא בסמוך לעיריית העיר.


רגע לפני שלשול הפתק. מאיה ורטהיימר ואסף זמיר (צילומים: אבשלום ששוני)רגע לפני שלשול הפתק. מאיה ורטהיימר ואסף זמיר (צילומים: אבשלום ששוני)

אסף זמיר מסר לתקשורת: "בוקר טוב תושבי תל אביב יפו, המירוץ הזה צמוד מאוד. הוא יוכרע כבר היום בסיבוב הראשון אז אני מבקש מכולם לצאת להצביע - אנחנו הולכים לעשות היסטוריה ולהחליף את ההנהגה בעיר אחרי 20 שנה. העיר הזאת ראויה להנהגה רעבה שתיקח אותה קדימה ואני מודה לכולכם מראש על התמיכה".