מפגש אקסים הוא תמיד דבר מביך, בעיקר כשהוא מתועד מול עדשות המצלמה! בסוף השבוע האחרון באירוע יום הולדתו של איש יחסי הציבור רונן קוחלי שנערך במסעדת הפריים בתל אביב, התייצבו מיטב הסלבס בתעשייה כשהאירוע כולו נרשם בסימן מפגש אקסים מכונן. בצד אחד של המסעדה, הזמר אייל גולן ובצד השני האקסית ואם בנו רוסלנה רודינה. כדי להתחמק מהצטלבות מבטים, גולן פצח בשיחה צפופה עם יוצאת האח הגדול מגי טביבי ואילו רודינה התכוננה מראש והגיעה עם הכלבלב שלה שמשך את כל ההצגה. השניים לא נראו מחליפים דברים, ובטח שלא התייצבו לתמונה משותפת.

בעוד שהיו כאלה שהתרגשו מהתמונות הקרובות של גולן וטביבי ורמזו על רומן מתהווה, הזמר המסלסל החליט להוציא הודעה רשמית ולכתוב בחשבון האינסטגרם שלו "לכל אלה שאוהבים לעשות עניין משום עניין ולמהר להסיק מסקנות מכלום. מותר לי להכיר בחורה ולדבר איתה גם בלי שתהיה כוונה לזוגיות מאחורי זה. מגי אחלה בחורה, שמחתי להכיר אותה". ואנחנו תוהים, זה שהוא לא הגיב לידיעות שלנו על זוגיות עם דניאל גרינברג אומר שהוא מאשר אותה?


נכנס בחיוך. אייל גולן (צילומים: רפי דלויה)נכנס בחיוך. אייל גולן (צילומים: רפי דלויה)

שיחה צפופה (עם מגי טביבי)שיחה צפופה (עם מגי טביבי)

מה קורה כאן?מה קורה כאן?

רוסלנה לא מקנאה, היא עסוקהרוסלנה לא מקנאה, היא עסוקה


קסניה טרנטול
פגשה את האקס עמרי בן נתן שהגיע צמוד ומאוהב לעדן פינס, רגע אחרי שעברו לגור ביחד. גם האקס של פינס, השף טום אביב נכח באירוע. מצעד האקסים לא נגמר כי דין מירושניקוב פגש את האקסית שירן סנדל שהגיעה עם אחותה קרין. עוד נראו: ברק שמיר שהגיע עם הדוגמנית יעל שלביה, אביבית בר זוהר, אליאב רחמים ומירב ישראל, חיים אתגר ואשתו ההריונית ענבל, נירו לוי, ג'ובאני רוסו ומאיה פישל, איגי וקסמן ועתי שולברג, לירן כוהנר, עדי הימבלבלוי, רוני מאנה וג'ני צ'רוואני , אלכסה דול ואחרים.


גם היא כאן! אביבית בר זוהרגם היא כאן! אביבית בר זוהר

מאמינים שהיא רק ילדה? לירן כוהנרמאמינים שהיא רק ילדה? לירן כוהנר

אז יופיע ביום הולדת של שרה נתניהו או לא? קובי אפללואז יופיע ביום הולדת של שרה נתניהו או לא? קובי אפללו

קסניה טרנטול, רונן קוחלי ורוסלנהקסניה טרנטול, רונן קוחלי ורוסלנה

איפה נועה קירל ומרגי? ברק שמיל ויעל שלביהאיפה נועה קירל ומרגי? ברק שמיל ויעל שלביה

מתי חנוכת בית? עמרי בן נתן ועדן פינסמתי חנוכת בית? עמרי בן נתן ועדן פינס

דנה זרמוןדנה זרמון

איפה ישראל בכל הסיפור? מגי טביבי וגל אמיתיאיפה ישראל בכל הסיפור? מגי טביבי וגל אמיתי

התגעגעתם? מירב ישראל ובעלה איילהתגעגעתם? מירב ישראל ובעלה אייל

עדי הימלבלויעדי הימלבלוי

לירון רביבולירון רביבו