קצת יותר מחודשיים עברו מאז גמר "האח הגדול", מאז, הדיירים הספיקו לחזור לבני המשפחה ולחבריהם ולחייהם האמיתיים. בעוד שחלק ממשתתפי התוכנית ממשיכים להתראות ולבלות מחוץ לריאליטי, סימה בכר ומירב ישראל שאחרי חברות טובה בבית המצולם החליטו לפרק את מערכת יחסים בעקבות דברים שראו בדיעבד על המסך ולא היו מודעות אליהן בבית הסגור, לא נפגשו מאותו הערב בו כיבו את השאלטר בבית הסגור.

אמנם לא בחגיגות הניצחון של ישראל אוגלבו ולא בימי הולדת, אבל זה היה עניין של זמן עד שהשתיים ייפגשו באחד מאירועי ההשקה ואתמול זה אכן קרה. במהלך אירוע השקת מרכז הטיפולים האסתטיים "הרברט סמואל סנטר", הצמד נפגשו לראשונה. אם ציפיתם ליחס קר ומנוכר אתם טועים לחלוטין, נראה שהשתיים "התבגרו" ואפילו אולי קצת התגעגעו אחת לשנייה, כשהם בילו את הערב יחד, התחבקו הצטלמו וריכלו.


האיחוד. מירב ישראל וסימה בכר (צילום: אדיר אסרף)האיחוד. מירב ישראל וסימה בכר (צילום: אדיר אסרף)


עוד הגיעו לשמוע על טיפולי בוטוקס ויופי ולהכיר את בעלת המכון אליסה קוסוי: ציפי רפאלי, אשלי וקסמן בקשי שסיפרה שממש לאחרונה עברה טיפול בוטוקס לראשונה בחייה, לירז צ'רכי, מיכל ינאי שהשיקה פוני חדש, שי מיקה יפרח, קסניה טרנטול, בר סנדלר ועוד.


ציפי רפאליציפי רפאלי

שי מיקה, לירז צ'רכי וקסניה טרטולשי מיקה, לירז צ'רכי וקסניה טרטול

מיכל ינאימיכל ינאי

בר סנדלר ומירבבר סנדלר ומירב

מירב ישראל, שי מיקה, לירז צ'רכי, אליסה קוסוי, קסניה טרנטול סימה בכרמירב ישראל, שי מיקה, לירז צ'רכי, אליסה קוסוי, קסניה טרנטול סימה בכר