אחרי הדרמה הענקית סביב סדרת הנוער המצליחה OBOY הגיע הסוף הטוב! למי שלא מחובר נזכיר כי לפני כשנה וחצי באמצע העונה, הופסקו שידורי התוכנית עקב בעיות משפטיות ואלפי מעריצים נותרו שבורי לב וסקרנים לגלות איך תסתיים העונה. אחרי מאבק משפטי ממושך הסדרה חוזרת למסך- הפעם בערוץ הילדים ובכל הפלטפורמות, והכוכבים התייצבו אתמול לשמוח ולהשיק את העונה החדשה. טוב, כמעט כולם.

מאות מעריצים הגיעו לסינמה סיטי בגלילות רק כדי לשמוח עם השחקנים לקראת עליית העונה השנייה של הדרמה המוזיקלית לה חיכו. כוכב הסדרה לי בירן שנמצא כבר למעלה משנתיים בזוגיות עם אליאנה תדהר שגם היא מככב בתוכנית הגיע לבדו ורבים תהו מדוע השחקנית לא הגיע לערב החשוב של שניהם.

אז הסירו דאגה מלבכם כי כפי שאתם בטח יודעים תדהר מופיעה בימים אלו בפסטיגל וגם אתמול בערב נאלצה לעלות על הבמה כדי לשמח את הילדים שבאו ולראות אותה ואת חבריה למופע כך שנעדרה מערב ההשקה. גם גפן ברקאי שנמנה עם הקאסט לא נכח, כי היה בצילומים.


הלו. לי בירן וג'וי ריגר (צילומים: רפי דלויה)הלו. לי בירן וג'וי ריגר (צילומים: רפי דלויה)

בין הנוכחים כוכבי הסדרה שהגיעו בלבוש תואם ג'וי ריגר, דניאל גד וטום באום וגם נלי תגר, שירן סנדל שהצטרפה לקאסט העונה החדשה, יערה בנבנישתי, גילת אנקורי, גיא סלניק, עודד פז שהנחה את האירוע, יוצר הסדרה, אורי גרוס שהגיע עם אשתו והילדים ובמאי הסדרה ,רני סער ועוד.עם המוני המעריצים. עודד פזעם המוני המעריצים. עודד פז

גילת אנקורי ודניאל גדגילת אנקורי ודניאל גד

יפות. שירן סנדל ויערה בנבנישתייפות. שירן סנדל ויערה בנבנישתי

דניאל גד, טום באום, לי בירן, ג'וי ריגר ונלי תגרדניאל גד, טום באום, לי בירן, ג'וי ריגר ונלי תגר

נלי תגרנלי תגר