גם מזג האוויר החורפי לא עצר אמש את כוכבות הביצה מלעלות על שמלות קצרות ונעלי עקבים, להתייפייף ולהגיע לאירוע החגיגי של פתיחת החנות החדשה של אמפוריו ארמני ובינהן הייתה גם מי שלא נוהגת להגיע לאירועים בשנים האחרונות אבל ככל הנראה מנצלת את דקות התהילה של המשפחה: שרונה פיק.

האחות לבית המשפחה המוזיקלית חזרה בסוף השבוע האחרון מהחתונה המדוברת של אחותה דניאלה וגיסה החדש קוונטין טרטינו בלוס אנג'לס ובין ההפעלות של הילדים לחג החנוכה ובילויים עם הזוג הטרי שהגיע לישראל לחגוג עם צביקה, אב המשפחה שבעקבות מצבו הרפואי לא יכול היה לטוס לחו"ל, שרונה התייצבה באירוע ההשקה.


התגעגעה? שרונה פיק (צילומים: רפי דלויה)התגעגעה? שרונה פיק (צילומים: רפי דלויה)

פיק, לא חשפה המון על מה היה בחתונה המעניינת של התקופה האחרונה ורק סיפרה כי היה "כיף ומרגש". אם תהיתם אגב למה היא לא מופיעה בתמונה המשפחתית ששימחה מדינה שלמה, שראתה לראשונה מאז המקרה הרפואי את אביה זה כי היא פשוט לא יכלה להגיעה להדלקת הנר באותו הערב.

עוד הגיעו יובל שרף בחודש שביעי, שיר מורנו, אורי פפר ויעל גולדמן,צופית גרנט עם הילדים דניאל ורומי, אנחל בונני,אייל ברקוביץ וטום אביב מינוס החברה אופירה אסייג שהבריזה ברגע האחרון מ'סיבות אישיות', שיר אלמליח, בר זומר, נועה בני, המאורסת הטרייה נועם פרוסט, מגי אזרזר, דנה זרמון, אושרי כהן, יערה בנבנישתי, עדי הימלבלוי, סופיה מצט'נר ותומר טליאס ועוד.


הבסטי מתחמקת מלראות אותך? טום אביב הבסטי מתחמקת מלראות אותך? טום אביב

הורסות. שיר אלמליח ומגי אזרזרהורסות. שיר אלמליח ומגי אזרזר

נדחף. אורי פפר, יערה בנבנישתי ויעל גולדמןנדחף. אורי פפר, יערה בנבנישתי ויעל גולדמן

מקווים שזה לא עור אמיתי. עדי הימלבלוימקווים שזה לא עור אמיתי. עדי הימלבלוי

חוגגים לסופי חוקיות. קים אור אזולאי, סופיה מצ'טנר ותומר טליאסחוגגים לסופי חוקיות. קים אור אזולאי, סופיה מצ'טנר ותומר טליאס

הדייט שלה להערב. אושרי כהן ויובל שרףהדייט שלה להערב. אושרי כהן ויובל שרף

העלת כבר תמונה לאינסטוש? דנה זרמוןהעלת כבר תמונה לאינסטוש? דנה זרמון

באה עם הילדים לעבודה. צופית גרנטבאה עם הילדים לעבודה. צופית גרנט