נראה שבימים האחרונים נרגעו קצת הרוחות בין בן אל תבורי לאורטל עמר, ואחרי הדרמות, המשטרה ובית המשפט השניים התפנו להתעסק בדברים חשובים יותר כשעמר מחפשת קורת גג חדשה לה ולבנה תו פרינס ובן אל עסוק בלקדם את הקריירה שלו. מאז שיצאה מבית "האח הגדול גם אמו של בן אל, אביבה תבורי נהייתה מעורבת מאוד בכל העניין ואתמול, היא התייצבה באירוע השקת מותג הקוסמטיקה הקוריאני Tonymoly ולראשונה, התראיינה למעיין אדם מ"חי בלילה" בפתיחות ונתנה את הזווית ראייה שלה על כל סכסוך האוהבים שמתרחש בין אורטל לבן אל.


כל המדינה בתוך הסיפור הזה, כולם אומרים מה הם הביאו בכלל ילד?


קודם כל, ילדים זו לא טעות. אומרים טעות כשזה קורה בטעות אבל זה לא טעות כשיש לך את הילד. כל ילד והמזל שלו, זה מה שאני חושבת, באמת. טעות זה להתחתן בגיל 17, טעויות אנחנו עושים מפה ועד ירושלים - אבל לא ילדים

מה בן אל טוען? שהיא גולד-דיגרית ומחפשת רק כסף?

"אני לא חושבת שהוא אמר את זה... היא העלתה פוסט, הוא העלה פוסט. את יודעת, זה זוג שרב וכל אחד חושב שיש לו כוח בתקשורת... אני אומרת לו כל הזמן 'אתה אוהב אותה'. אני חושבת שהוא אוהב אותה והיא אוהבת אותו ומקנאה עושים המון דברים. אני חושבת שהתקשורת הגזימה ולא נותנים להם לחיות. אם התקשורת לא הייתה מתערבת ולא הייתה עושה ספקולציות...".

אבל את אמרת בעצמך, הם מביאים את התקשורת. כשיש לי בעיה בבית אני מעלה את זה לאינסטגרם מול כולם?

"עשו שטות, אבל לפני השטות הזו זה התחיל. לפני השטות הזו כבר התחילו להגיד הוא זרק אותה, הוא בבית, היא בבית, הוא עשה לה, היא לקחה לו".

היו טענות שהכל התחיל כשהיא רצתה להיכנס לראיליטי ושם התחיל הריב. יש אמת בדברים?

"לא. כמו כל הדברים, לא היה כזה דבר מעולם".

זה ריב אוהבים?

"זה תלוי בהם, אבל אני אמרתי את הדבר הכי חשוב. גם אם הם לא ביחד, ולפעמים לא צריך להיות ביחד - הילד זה הדבר הכי חשוב. ובאמת באמת, לא בגלל שזה שהבן שלי, הוא דואג לילד מאוד, הוא קונה לילד, הוא עושה לילד, הילד כל הזמן אצלו. אני רואה אותו מרים את הילד ובוכה. קשה לו עם כל מה שהוא עובר וכל מה שעושים לו".


אביבה תבורי (צילום: אלירן אביטל)אביבה תבורי (צילום: אלירן אביטל)

אם נהיה כנות, הוא יצא מהצד דוש של החיים. הוא הוציא את האמא של הבן שלו מהבית וגם היה את הסיפור עם הבחורה מחו"ל.

"אורטל ובן אל הרבה זמן לא ביחד. זה לא מעכשיו, זה מלפני הווידאו, לפני שהוא נסע לחו"ל הם החליטו שהם לא ביחד והוא ביקש ממנה לחפש דירה. הם הסכימו שהיא תחפש דירה, זה לא בגידה וזה לא שהוא חי איתה והכל בסדר והוא עשה את זה, אבל אני לא מצדיקה את ההתנהגות שלו...זה גם הבחורה העלתה את זה לא הוא".

בן אל למד את זה מאבא שלו לדעתך?

"מה פתאום? אבא שלו עושה דברים כאלה? הוא 'שה תמים'" 

בלי הילד, את חושבת שהם היו ביחד היום?

"לא, זה לא הסתדר גם לפני הילד. גם בהריון זה לא הסתדר ותמיד אתה רוצה לנסות. גם אני ניסיתי מיליון פעמים בחיים. בן אל דואג לילד, אל תדאגו. אורטל לא ברחוב, הבן שלי ילד באמת טוב, אבל חלאס, תנו לילד לנשום כי הוא רק בן 27".


בן אל ואביבה תבורי (צילום: אבשלום ששוני)בן אל ואביבה תבורי (צילום: אבשלום ששוני)