לפני מספר חודשים קראתם כאן ב-TMI כי האישה, התוספות והריסים אביבית בר זוהרעומלת על פתיחת עסק חדש עם אחותה לימור, קונדיטוריה שתמכור באופן מקוון עוגות ומאפים שיגיעו עד בית הלקוח בכלי הגשה דקורטיביים. לא מעט סיפרה בר זוהר שלפני כעשור היה לה עסק בשם "האופה והיפה" אותו ניהלה יחד עם אמה אתי, מי שלימדה אותה את כל מה שהיא יודעת אך העסק לא בסופו של דבר נסגר, בין היתר כי כוכבת הריאליטי התקשתה להתעורר בכל בוקר לעבודה.

כעת מתכננת בר זוהר לנסות את מזלה מחדש לפתוח עסק דומה עם שם זהה, ולאחרונה היא גם מצאה מי שיעזור לה בהקמת המקום החדש. אז לא מדובר בגבר חדש אלא בשיתוף פעולה מעניין- בר זוהר נבחרה להוביל את קמפיין החג של מותג הבישול והאפייה "סאוטר" מבית אלקטרה ובעקבות העבודה המשותפת בין הצדדים, החליטו בחברה להשקיע בעסק החדש של בר זוהר ורכשו עבורה את כל המכשור והאבזור הנדרש.


מחכים מישהו שישקיע לאביבית בלב. אביבית בר זוהר (צילומים: אור גפן)מחכים מישהו שישקיע לאביבית בלב. אביבית בר זוהר (צילומים: אור גפן)

בר זוהר, סיפרה על סט הצילומים כי היא לא הולכת להיות קונדיטורית קלאסית ולקום בחמש בבוקר וטענה "אני אתחיל בעשר בבוקר, לא לפני, כי אני חייבת להיות רעננה ויפה". אז שינה זה הסוד?


איפור שיער זה חשובאיפור שיער זה חשוב

וגם לעבור על הטקסטוגם לעבור על הטקסט

יאמייאמי