שישי שעבר, בוקר. טיסת אל־על ly28 מניוארק נוחתת בארץ. שלומית מלכה ויהודה לוי יושבים בביזנס עם כלבם בתוך כלוב ועם חתול שיילל כל הטיסה. אחד הנוסעים המוטרדים במטוס רץ מיד ליילל לליאורה. ״זו פשוט שערורייה. צריך לבדוק עם אל־על אם זו המדיניות שלהם. עאלק קרדשיאנס״.

מטעמו של יהודה לוי לא נמסרה תגובה.

אלינור שחר מסרה בשם שלומית מלכה: "שלומית אומרת שמובן שהחתול היה בכלוב. אסור להוציא אותו. הייתה להם טיסה נפלאה של אל־על עם צוות מקסים. חג שמח וכשר לכל עם ישראל".


אל־על, חתול בשק?

"החתול לא עזב את כלובו. נשיאת בעלי חיים עד שמונה ק"ג בקבינה מותרת בהתאם לתקנות בינלאומיות".>שבת, פסח, נתב"ג, 8:00 בבוקר. אבי גבאי, פעם מועמד לראשות ממשלה, קונה לאשתו בחנות הפטורה ממכס תכשיט בחנות ה. שטרן.

גבאי, בשבילה הכוכב זה אתה?

"בוקר טוב, ליאורה. חג שמח".


אבי גבאי (AFP)אבי גבאי (AFP)

>חמישי, צהריים. קפה "מרסנד", בן יהודה פינת פרישמן בתל אביב. הח״כ החברתי איציק שמולי עושה צהריים עם חברה ולא שועה לתחינותיה של אישה שעוברת בין השולחנות ומבקשת מספר שקלים. שמולי, אם תהיתם, שתה כוס יין לבן, אכל סלט ובחר שלא להגיב לפנייתה של ליאורה (כך גם יועץ התקשורת שלו).

>לא שזה הצליח לגרום למהפך, אבל ענת קם, זו שממתינה לדיון בערעור שהגיש עיתון "הארץ" על פיצוי המיליונים בשל חשיפתה כמקור, גילתה אזרחות למופת, ואף שהיא לומדת בניו יורק הגיעה לארץ להצביע, וחזרה מיד לחו״ל.


ענת קם (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)ענת קם (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)