בחמישי האחרון חגג הדוגמן וכוכב הנוער תומר טליאס את יום הולדתו ה-20 במועדון השלוותה בנמל תל אביב בהפקת חברו הטוב הדוגמן שון בלאיש. הדוגמניות היפות של הביצה וחבריו הטובים הגיעו לברך אך ניכר חסרונה של בת הזוג הצמודה שלו בשלוש שנים האחרונות, סופיה מצ'טנר.

אז לכל המודאגים אפשר לנשום לרווחה, השניים עדיין יחד ולדוגמנית הבינלאומית יש סיבה מוצדקת להברזה הצורמת. מצ'טנר שהתגייסה רק בחודש שעבר לצה"ל נאלצה להישאר שבת בבסיס ניצנים ולמרות בקשותיה ותחנוניה הרבים, צה"ל לא אפשר לה לחגוג עם טליאס את הולדתו ובמקום ליהנות במסיבה עם אהוב ליבה היא נאלצה לתפוס מחסה במרחבים המוגנים בעקבות המצב הבטחוני.


הוא מבסוט. תומר טליאס ושון בלאיש (צילומים: אור גפן)הוא מבסוט. תומר טליאס ושון בלאיש (צילומים: אור גפן)


לעומתה בלטו צמד האקסים במפגש ראשון מאז הפרידה, הדוגמן ברק שמיר ויעל שלביה. למרות שהקשר בין השניים נגמר בטונים צורמים ושמיר אף הסיר לה עוקב באינסטגרם, השניים התחבקו ובילו יחד את כל הערב. השניים ביקשו מהצלם לא לתעד אותם, אך צלם הפפראצי המסור הצליח בכל זאת ללכוד אותם יחד בעדשתו מחובקים ונהנים. עוד התייצבו לחגוג אגם בוחבוט, קים אור אזולאי, מאור ומירן בזוגלו, רועי סנדל, רומי פרנקל ואחרים.


חיבוק מביך? יעל שלביה וברק שמירחיבוק מביך? יעל שלביה וברק שמיר

דווקא נראה שהם נהניןדווקא נראה שהם נהנין

מאור ומירן בוזגלומאור ומירן בוזגלו

פאן במקסימום. יעל שלביה, רומי פרנקל, רועי סנדלר, מאיה קיי ואגם בוחבוטפאן במקסימום. יעל שלביה, רומי פרנקל, רועי סנדלר, מאיה קיי ואגם בוחבוט