הדוגמנית תאלין אבו חנא מוסיפה הישג נוסף לרזומה שלה וקוטפת קמפיין נחשק. אבו חנא, הכוכבת הטרנסג'נדרית שהשתתפה בריאליטי האח הגדול וגולסטאר נשים לוהקה לשמש כפרזנטורית לקמפיין חדש של מותג האיפור מילוקה של סופר פארם. מדובר בקמפיין דיגיטל למילוקה סביב הסלוגן של המותג "Make up your mind" שייעלה לאוויר בחודש הבא בסמוך לשבוע חגיגות הגאווה 2019 בישראל, ואמש (שלישי) הצטלמה הדוגמנית למותג האיפור הענק.

חוץ מזה, מיס אבו חנא כל כך עסוקה, שכבר הבוקר (רביעי) התמקמה לה ביום צילום נוסף, כאשר לראשונה לקחה חלק בהפקת חוף המצטלמת ברגעים אלו ממש בחוף הילטון התל אביבי "לאבסולוט" כשכל הסט מקושט בצבעי הגאווה. החוף שהכי מזוהה עם קהילת הלה"טב הוא ללא ספק הלוקיישן המושלם לצלם את הדוגמנית שמשפיעה על כל כך הרבה לבבות של כל אחד ואחת מאיתנו ללכת בדרך הנכונה ולהיות מי שאנחנו באמת, בדיוק כפי שתאלין עושה מהרגע שהפכה לאישה ומאז משמשת דוגמא לאלפים.


הפנים של מילוקה. הקמפיין החדש של תאלין אבו חנא (צילום: אינסטגרם)הפנים של מילוקה. הקמפיין החדש של תאלין אבו חנא (צילום: אינסטגרם)


אבו חנא כזכור, נוצרייה ערבייה נולדה בנצרת כילד, עברה ניתוח לשינוי מין והתפרסמה לראשונה כשזכתה בגיל 22 בתואר מיס טראנס ישראל, ובמקום השני במיס טראנס העולמית לשנת 2016. את ההכרה הגדולה היא קיבלה כשנכנסה לבית האח הגדול והודחה אחרי 52 ימים בבית. שם חשפה בין היתר את הסיפור המשפחתי הכואב וסיפרה כי אביה ניתק ממנה כל מגע כשגילה כי עברה ניתוח לשינוי מין. ארבע שנים של נתק הגיעו לסיומם עם צילומי התוכנית "גולסטאר נשים" בהשתתפותה, אז השניים התפייסו ואבו חנא שיתפה את העוקבים אחריה ברשתות על הרגע המרגש.

 

התפייסו אחרי נתק של שנים בזכות ההשתתפות בגולסטאריות. אבו חנא ואביה. (צילום: אוהד קב)התפייסו אחרי נתק של שנים בזכות ההשתתפות בגולסטאריות. אבו חנא ואביה. (צילום: אוהד קב)

כבר שני ריאליטי מאחוריה!! תאלין אבו חנא (צילום: אמיר המאירי)כבר שני ריאליטי מאחוריה!! תאלין אבו חנא (צילום: אמיר המאירי)

דוגמנית מבוקשת (צילום: ענת מוסברג)דוגמנית מבוקשת (צילום: ענת מוסברג)