הדוגמנית יעל שלביה הפכה בפחות משנה לאחד השמות החמים והבולטים בתעשייה ונראה כי היא בדרך לכבוש פסגות ויעדים רבים. לצד הפקות אופנה וקמפיינים חדשים הספיקה שלביה בת ה-17 לפצוח בזוגיות קצרה ומתוקשרת עם הדוגמן ברק שמיר וגם להיפרד ממנו כעבור זמן קצר. לאחרונה היא חובקת זוגיות נוצצת אותה חשפנו לראשונה ב-TMI עם ברנדון קורף בן ה 33 שהוא כמעט כפול מגילה. קורף הוא יהודי אמריקאי ונכדו של בעלי רשת תקשורת ענקית בעולם האוחזת במותגים כמו CBS , VH1, MTV , ניקולדיאון , מאות בתי קולנוע בעולם ועוד שממש בימים אלו נמצא בחופשה בארץ ומבלה עם החצי השני שלו ברחבי תל אביב.

כעת שלביה נכנסת גם למגרש של הגדולים בכל הנוגע לזירה של הדוגמנות ורושמת הישג מרשים. שלביה מצטרפת לנבחרת הפרזנטוריות של מעצב השיער והמאפר הנודע מיקי בוגנים. שלביה תשמש כדוגמנית של מוצרי האיפור של בוגנים לצד הפרזטוריות הקבועות שלו בשנים האחרונות אילנית לוי' שלומית מלכה וניבר מדר. מדובר בקפיצת מדרגה מרשימה עבור הדוגמנית הצעירה. "אנחנו מתרגשים ומאחלים בהצלחה בדרך החדשה עם מיקי בוגנים" מסר עומרי יערי, סוכנה של שלביה.


מצטרפת לליגה של הגדולות. יעל שלביה למיקי בוגנים (צילום: אייל נבו)מצטרפת לליגה של הגדולות. יעל שלביה למיקי בוגנים (צילום: אייל נבו)

אי אפשר להתעלם מהדימיון בין נערת האולפנה הצעירה לבין מלכה, שכזכור נמצאת תחת חסותו של בוגנים הרבה לפני שהתפרסמה והפכה לאשתו של השחקן יהודה לוי. עם לוי, שלביה חולקת כבר תקופה את הקמפיין של רשת "רנואר" וכעת תסגור מעגל ותככב לצד אשתו. מעניין מה חושב הבויפרינד המיליארדר של שלביה על התמונות החדשות של בת הזוג שלו שצעירה ממנו כמעט ב- 16 שנים. ניחוש אחד: וואו.

כובשת את עולם הדוגמנות והיא רק בת 17. שלביה (צילום: אביב חופי)כובשת את עולם הדוגמנות והיא רק בת 17. שלביה (צילום: אביב חופי)


מזכירה קצת את שלומית מלכה לא ככה? יעל שלביה למיקי בוגנים (צילום: אייל נבו)מזכירה קצת את שלומית מלכה לא ככה? יעל שלביה למיקי בוגנים (צילום: אייל נבו)

עם לוי היא כבר רגילה להצטלם. עכשיו גם עם אשתו (צילום: רפי דלויה)עם לוי היא כבר רגילה להצטלם. עכשיו גם עם אשתו (צילום: רפי דלויה)