צרות בגן עדן? על פי דיווחים מעבר לים, בראדלי קופר ואירינה שייק במשבר זוגיות רציני. "הם לא הסתדרו בכלל בתקופה האחרונה" סיפר מקור לאתר us weekly האמריקאי והוסיף "הם עוד לא נפרדו באופן סופי אבל הם לא במקום טוב". באתר הדיילי מייל דווח כי בעקבות המשבר, שייק בת ה-33 עזבה בימים האחרונים את הווילה המשותפת בה גרו בשכונה יוקרתית בלוס אנג'לס וכי נכון לעכשיו היא מעדיפה לשהות בינתיים במקום משלה.


אירינה שייק ובראדלי קופר (צילום:Frazer Harrison/Getty Images)אירינה שייק ובראדלי קופר (צילום:Frazer Harrison/Getty Images)

השמועות על קשיים במערכת היחסים בין הזוג הפוטוגני החלו לאחר יציאת סרטו של קופר בן ה-44 "כוכב נולד" בו כיכב לצד ליידי גאגא, אז אי אפשר היה להתחמק מהכימיה המופלאה שלהם שריתקה את הצופים למסך. למרות הניצוץ בין קופר לגאגא מקורב לזוג טוען כי הבלאגן בין החשקן לטופמודל שלו בכלל לא קשור לזמרת ומעולם לא קרה בינהם כלום. 

קופר ושייק החלו לצאת ב-2015 ושנתיים מאוחר יותר הביאו לעולם את בתם הבכורה לאה, שכיום בת שנתיים ועל פי הדיווחים היא הסיבה היחידה שבגללה השניים עדיין נלחמים על שיקום הזוגיות שלהם.


כימייה מטורפת. קופר וליידי גאגא (צילום:VALERIE MACON/AFP/Getty Images)כימייה מטורפת. קופר וליידי גאגא (צילום:VALERIE MACON/AFP/Getty Images)

בימים טובים יותר. (צילום: ספלאש)בימים טובים יותר. (צילום: ספלאש)