זו הייתה אמורה להיות חופשה שגרתית של חברי שלישיית מה קשור, בני משפחותיהם וכמה מחבריהם הטובים, אך הנופש הפך לחתונה בהפתעה! אסי ישראלוף ורעייתו אפרת חגגו בשבוע שעבר יום נישואים עשירי ובתקופה האחרונה השניים דיברו על תכנון חתונה גדולה בארץ, אז יחגגו את המאורע החגיגי בפני מאות בני משפחה וחברים. אך בעיצומן של הפנטזיות והתכנונים, ישראלוף התחרט ברגע האחרון והתוכנית "חזרה למגירה"... לפחות עבורו.

אפרת אשתו, לא רצתה לוותר על הסיבה למסיבה והחליטה להפתיע את אסי בטקס חידוש נדרים. לטובת המזימה, ארזה את ציון ברוך ויאנה, שלום וענבל מיכאלשוילי, אסתי גינזבורג ועדי קייזמן, גיא פינס ורותי רודנר, מוטי רייף ובן זוגו סימור לוזון, הילה ורני רהב והילדים וכל החבורה טסה למלון הספא היוקרתי Anassa בפאפוס קפריסין שם חיכתה לישראלוף החגיגה.


שוק! אסי ישראלוף ואפרת (צילום: יח"צ)שוק! אסי ישראלוף ואפרת (צילום: יח"צ)

כשהוא המום ומופתע, הגיע ישראלוף לאיזור הבריכה של המלון, שם חיכתה לו החופה כשילדיו גידי וירדנה פיזרו פרחים לאורך השביל המוביל אליה. פינס הנחה את הטקס הרומנטי כשבסיום התקיימה מסיבה חגיגית. אז למה להרחיק עד קפריסין אתם תוהים? מסתבר שאפרת חשבה על הרעיון מכיון שאת ירח הדבש שלהם לפני עשר שנים הם העבירו באי היפה באגן הים התיכון.


מרגשמרגש

כמובן שגם חברי "מה קשור" כאן! ענבל ושלום מיכאלשוויליכמובן שגם חברי "מה קשור" כאן! ענבל ושלום מיכאלשווילי

ציון ברוך ויאנה יוסףציון ברוך ויאנה יוסף

מוטי רייף וסימור לוזוןמוטי רייף וסימור לוזון