נטלי דדון היא אמנם אם חד הורית לפצפצ בן ה-3 אבל זה לא אומר שהיא עושה הנחות בלוח הזמנים שלה ובפרוייקטים שהיא לוקחת. הבוקר של הדוגמנית וכוכבת הראיליטי התחיל אתמול (ראשון) במעמד מכובד, כשהצטלמה לצד נשים נשואות כשהיא היחידה שטרם התחתנה, בלוק של כלה מודרנית לטובת תערוכת "מצעד הכלות של העשור" בשיתוף הגן בשפיים. משם, היא המשיכה לטקס "פרסי העיצוב והאדריכלות" שם לקחה חלק וכשסיימה, היא הייתה בטוחה שהיא מסיימת את הערב בדרינק עם אחותה במעדון הג'ימי הו בתל אביב, כדי ליהנות מקצת זמן איכות של אחיות.

דדון נכנסה בנונשלנטיות למקום ונדהמה לראות את כל חבריה הטובים צועקים לה "הפתעה"! ימים ספורים לפני מועד חגיגות יום הולדתה ה-36. כן כן, הסוכנת של הדוגמנית, אפרת נחום ואחותה דבי אירגנו לה מסיבת הפתעה והזמינו את כל האנשים שהיא הכי אוהבת בינהם גם עמית פרליס, אביו של ריף בנה! 

בלטו במיוחד אסף גורן ושירן סנדל הזוג החדש של הביצה, שהגיעו יחד לשמח את הבסטית של גורן שאף עלה לבמה והקדיש לדדון את הלהיט החדש שלו. עוד התייצבו חבריה לבית "האח הגדול", אורלי רביבו, רומי נסט, עדן יוחנן, כמו כן נראו חברותיה הטובות טיטי איינאו, מורן מזור, קסניה טרנטול, בל אגם, אירה דולפין, מיכל הקטנה, שני גולדשטיין שהגיעה עם עומר גורדון, שי מיקה, ליהיא גרינר ההריונית, מושיק רוט ואשתו, קרן גולץ, איתי שגב ואחרים.


וככה הוא נגמר! סופרייז! (צילומים: אמיר מאירי)וככה הוא נגמר! סופרייז! (צילומים: אמיר מאירי)

הביאו פרח. אירה דולפין וסקאזיהביאו פרח. אירה דולפין וסקאזי

בחופש מחתונות. אירית רחמים ועמוס לוזוןבחופש מחתונות. אירית רחמים ועמוס לוזון

משקפי השמש הם לפאשים. אסף גורןמשקפי השמש הם לפאשים. אסף גורן

תראו מי כאן. איתי שגבתראו מי כאן. איתי שגב

התגעגענו! עדן יוחנן ואורלי רביבוהתגעגענו! עדן יוחנן ואורלי רביבו

הורסת. שי מיקההורסת. שי מיקה

השקיעו בלוק. מיכל הקטנה וניר ויצמןהשקיעו בלוק. מיכל הקטנה וניר ויצמן

בביקור מולדת? מושיק רוט ושירן בן שושןבביקור מולדת? מושיק רוט ושירן בן שושן