מעצב הפנים ינאי פרישר גוטמן שאיבד את בעלו אמיר פיי גוטמן בנסיבות טרגיות לפני כשנתיים, הגיע אמש עם בן זוג חדש לטקס "פרסי העיצוב והאדריכלות" מקבוצת עופרה שמעוני. פרישר בן ה- 38 נמצא כבר שלושה חודשים בזוגיות עם פלג לוי, עורך דין במקצועו שצעיר ממנו בעשור. בחודשים האחרונים ניסה פרישר גוטמן להסתיר את הזוגיות החדשה ואמש הוא החליט להציג אותה לאור לראשונה אל מול עיני המצלמות. זוהי לא מערכת היחסים הראשונה של פרישר גוטמן מאז מותו של אמיר, ובעבר ניהל ינאי זוגיות בת חצי שנה עם רון בן שחר שהגיעה לסיומה בנובמבר האחרון וכעת הוא מצא לו אהבה חדשה עם פלג.


חמודים. ינאי פרישר גוטמן ופלג לוי (צילום: רפי דלויה)חמודים. ינאי פרישר גוטמן ופלג לוי (צילום: רפי דלויה)

מתכוננים לפוזהמתכוננים לפוזה

את הטקס המכובד במהלכו זכה ינאי בפרס "המעצב המבטיח", הנחו עדי הימלבלוי שנמצאת בחודשי הריון מתקדמים והבדרן שלום מיכאלשווילי, ואילו שי מיקה הנחתה את האולפן השקוף בשיתוף עם ערוץ האופנה הישראלי. בטקס נחשף שיתוף הפעולה בין קבוצת עופרה שמעוני לחברת השטיחים rugs&co שבמסגרתו 14 סלבס שונים עיצבו 14 שטיחים שיימכרו במכירה פומבית וכל ההכנסות ייתרמו למען הקהילה.

התייצבו: סנדי בר שזכתה בפרס תגלית השנה, מעצבי השטיחים נטלי דדון רגע לפני שחגגו לה מסיבת הפתעה, אביבה תבורי, שירלי בוגנים,טיטי איינאו, שירן סנדל, מורן מזור, שר פיטנס, מיכל הקטנה, אלברט אסקולה הבעל של אסי עזר, ישראל אהרוני, לי לוי, מושיק גלאמין ואחרים.


מתכוננת לתצוגה. אביבה תבורי (צילומים: ניר פקין)מתכוננת לתצוגה. אביבה תבורי (צילומים: ניר פקין)

לא נחה. עדי הימלבלוילא נחה. עדי הימלבלוי

בצבעי הקשת. מורן מזור ושר פיטנסבצבעי הקשת. מורן מזור ושר פיטנס

איפה אסי? אלברט אסקולהאיפה אסי? אלברט אסקולה

רגע לפני ההפתעה. נטלי דדון (צילום: אלירן אביטל)רגע לפני ההפתעה. נטלי דדון (צילום: אלירן אביטל)

סנדי בר, עופרה שמעוני (צילום: ניר פקין)סנדי בר, עופרה שמעוני (צילום: ניר פקין)