האהבה של אייל גולן ודניאל גרינברג בשיאה, הם בדיוק חזרו (שוב) מטיול עם המשפחה בחו"ל, הם בלתי נפרדים והחברה החדשה של הזמר המסלסל אפילו כבר הכריזה כי היא מוכנה לעמוד מתחת לחופה. אך דווקא שהכל נראה מושלם ובמקום, השניים נאלצים להיפרד.

טוב, אין צורך להיות יותר מדי דרמטיים, ולמרות שגרינברג כבר הצהירה כי היא "כבר מתגעגעת לחצי השני שלה", בעוד שלושה וחצי שבועות הצמד ייפגש שוב. אז למה הפרידה הארוכה? אתמול בשעות אחר הצהריים עלה המאמן של נבחרת "גולסטאר: אולסטאר" גולן יחד עם שותפו שייע פייגנבויים וכל השחקנים לטיסה ארוכה עד לחופים הנהדרים של ריו דה ז'נרו בברזיל, לא לפני שגרינברג, יחד עם הילדים של גולן מנישואיו לאילנית לוי, ליאם ואלין הגיעו להיפרד.


דניאל גרינברג ואייל גולן עם אלין וליאם (צילום: אינסטגרם)דניאל גרינברג ואייל גולן עם אלין וליאם (צילום: אינסטגרם)

מוכן לחוויה? אייל גולן (צילומים: אביב חופי)מוכן לחוויה? אייל גולן (צילומים: אביב חופי)

שייע כאן כדי לנחם ולעזורשייע כאן כדי לנחם ולעזור

איציק זוהר, נירו לוי, דין מרישניקוב
מצוייד בבת זוג חדשה, ליאון שניידרובסקי, תום קשתי, רון שובל, דודו כהן מעפולה, חיים שועי, אנדי רם ורז זהבי התייצבו יחד עם המאמנים בשדה התעופה בן גוריון, ונתפסו על ידי עדשת המצלמה רגע לפני שעזבו את ישראל לחודש הקרוב לטובת צילומי העונה החדשה של הריאליטי המצליח של HOT. 


כאן בשביל הצחוקים. נירו לויכאן בשביל הצחוקים. נירו לוי

הולך להיות מעניין. דודו כהן, חיים שועי, דורון מירן וטום קשתיהולך להיות מעניין. דודו כהן, חיים שועי, דורון מירן וטום קשתי

שיהיה לכם בהצלחה חברים.שיהיה לכם בהצלחה חברים.