מקווים שאתם יושבים כי האייטם הבא ישאיר אתכם לגמרי המומים. בזמן שאייל גולן נמצא בברזיל ומצלם את העונה החדשה לדוקו ריאלטי "אולסטאר", בת זוגו הנוכחית שלו דניאל גרינברג שתישאר במהלך החודש הקרוב נטולת הזמר, בילתה אמש עם לא אחרת מהאקסית המיתולוגית ואם ילדיו,אילנית לוי.

כן כן אתם קוראים נכון, ולא רק לוי, כי לשתי הנשים בחייו של גולן, הצטרפה גם מרינה קבישר, שהייתה מקורבת מאוד לזמר וגרמה בזמנו ללא מעט בעיות בינו לבין האקסית רוסלנה רודינה. המפגש המכונן התרחש במסיבת יום ההולדת בביתה של הסוכנת של החבורה הדס מוזס באירוע שכולו נשים שמשך אליו לא מעט אושיות מפורסמות כמו אגם רודברג פחות משבוע אחרי החתונה, רותם סלע, אופירה אסייג, אירית רחמים, שירן סנדל, מאיה וורטהיימר, בל אגם ואחרות.


אחת, שתיים, שלוש. אילנית לוי, דניאל גרינברג ומרינה קבישר (צילום עצמי, אינסטגרם)אחת, שתיים, שלוש. אילנית לוי, דניאל גרינברג ומרינה קבישר (צילום עצמי, אינסטגרם)

בתום האירוע המשיכו גרינברג, לוי וקבישר בחזרה לביתם ברכב אחד אממה, חבורת הבנות נאלצו לעצור בצד הדרך, כשאחד הגלגלים ברכב התפנצ'ר. אייל גולן שרק לפני חודש הוכיח תושייה והחליף גלגל לחברותיה של גרינברג, לא היה נוכח בשביל להיות המושיע, מה שהעניק להן זמן איכות בין היתר גם להעביר חוויות משותפות על הגבר המשותף בחייהן (צפו בווידאו בראש הכתבה).


חוגגות. שירן סנדל, הדס מוזס ואילנית, דניאל ומרינהחוגגות. שירן סנדל, הדס מוזס ואילנית, דניאל ומרינה