השחקן והמנחה רון שחר, שאוטוטו חוזר למסכי הטלוויזיה בעונה חדשה של "המירוץ למיליון", עסוק כרגע דווקא במרוץ בארץ לארגון דירתו החדשה לאחר הפרידה מאשתו מיה קרמר. שחר נצפה ברשת רהיטי הילדים והנוער עצמל'ה כאשר רכש חדר חדש עבור בתו.חוזר לרווקות. רון שחר (צילום: דני לוי)חוזר לרווקות. רון שחר (צילום: דני לוי)


>אנשי העסקים ספי לובלסקי, עוז סקופ ואשתו פסקל ברקוביץ', הגשימו חלום וחנכו ביום שני השבוע את קיר הטיפוס הגדול ביותר בארץ, "וי–קינג רעננה". סקופ הוא מאמן נבחרת ישראל לשעבר ומחלוצי ענף הטיפוס בישראל, ואשתו פסקל היא ספורטאית פרלימפית, שהשתתפה בשלוש אולימפיאדות, כולל חתירה בקיאקים בריו 2016 ואף הדליקה משואה ביום העצמאות ה–64. אגב, בני הזוג, שלהם שתי בנות, סוגרים מעגל כי הם הכירו זה את זה בקיר הטיפוס הנוסף של עוז הנמצא בתל אביב, כאשר פסקל הגיעה לשם וביקשה מעוז להדריך אותה לטפס. והשאר היסטוריה.


קיר הטיפוס הגדול בישראל. סקופ, ברקוביץ, ולובלסקי (צילום: אלי בן בוחר)קיר הטיפוס הגדול בישראל. סקופ, ברקוביץ, ולובלסקי (צילום: אלי בן בוחר)>זיו אבירם, אבי המובילאיי, הצטרף כשותף בברGG בתל אביב. מטעמו של אבירם נמסר: "אנחנו לא נתייחס".
>אלונה ברקת, שלא נבחרה לכנסת יחד עם הימין החדש, וקבוצתה הפועל ב"ש לא הצליחה להשיג אליפות רביעית ברציפות, מתנחמת בחיק משפחתה האוהבת. בשבוע שעבר היא חגגה יום הולדת 50 וביקשה בכל לשון של בקשה שלא לציין את האירוע. רק מה, כשהיא הייתה בשדה התעופה, בחזרה ממחנה האימונים של קבוצתה, התברר לה שהיא משנה כיוון ועולה ביחד עם אלי בעלה על טיסה לאיי סיישל, שם הצטרפו לחגיגות היובל גם שלושת הילדים.
מזל טוב אלונה ברקת האישה החזקה בכדורגל הישראלי חוגגת 50 (צילום: שלומי יוסף))מזל טוב אלונה ברקת האישה החזקה בכדורגל הישראלי חוגגת 50 (צילום: שלומי יוסף))