הבת של האיש שמסקר את כל הכוכבים בתעשייה, רוצה להיות כוכבת בעצמה. לילי פינס, בתו של איש הבידור האגדי גיא פינס, עושה את צעדיה הראשונים בתעשייה וממשיכה לייצג את השושלת. פינס, בת ה8, מסמנת וי על עבודה ראשונה בתעשייה ונבחרה לשמש פרנזטורית לרשת אופנה ישראלית ידועה. פינס ג'וניור הצטלמה ביחד עם אמה היוצרת והתסריטאית רותי רודנר לקמפיין הפיג'מות המשפחתיות של דלתא, שכזכור האחרונים שעשו זאת לפני האם והבת היו הכדורגלן מאור בוזגלו ביחד עם אשתו מירן בוזגלו, וארבעת ילדיהם.


קמפיין ראשון ביחד עם אמה. לילי פינס ורותי רודנר (צילום: רפי דלויה)קמפיין ראשון ביחד עם אמה. לילי פינס ורותי רודנר (צילום: רפי דלויה)

לילי רק בת 8, עולה לכיתה ד', כבר מנהלת לו"ז צפוף ממש כמו אמא ואבא: היא רוקדת היפהופ, מנגנת בפסנתר, לומדת אקרובטיקה אווירית, משחקת משחקי חשיבה ושחמט ורוצה לפתוח בקרוב חשבון אינסטגרם משלה אבל, ההורים גיא ורותי שמכירים מקרוב את תעשיית הרשתות החברתיות עדיין לא מרשים והנושא נמצא במשא ומתן. בקיצור, מולטי טאלנט בהתהוות. 


עתיד מובטח בתעשיית הבידור. רק אם היא רוצה. לילי פינס (צילום: רפי דלויה)עתיד מובטח בתעשיית הבידור. רק אם היא רוצה. לילי פינס (צילום: רפי דלויה)


העיניים והלחיים זה קופי אבא. לילי פינס המתוקה (צילום: רפי דלויה)העיניים והלחיים זה קופי אבא. לילי פינס המתוקה (צילום: רפי דלויה)

יורשת העצר של פינס מככבת בקמפיין של דלתא בגיל שמונה! (צילום: רפי דלויה)יורשת העצר של פינס מככבת בקמפיין של דלתא בגיל שמונה! (צילום: רפי דלויה)