זוג כוכבי הריאלטי הכי אהובים בתעשיית הבידור עושים את הצעד הבא. מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה שהתאהבו מול עדשות המצלמה בבית האח הגדול ושורדים זוגיות גם אחרי שהמצלמות כבו, החליטו לקחת בית גדול יותר במטרה להתקדם למיסוד הקשר והבאת ילדים לעולם. אשכנזי ואוחנה אומנם עוד לא מאורסים וההצעה המיוחלת טרם הגיעה, והשניים גם לא מצפים לילד משותף אבל התחילו לדבר על התוכניות והצעדים הבאים למיסוד הקשר שיתרחשו בעתיד הקרוב.


מתרחבים לבית גדול יותר. מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה (צילום: יוסי אלוני)מתרחבים לבית גדול יותר. מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה (צילום: יוסי אלוני)

אז עד שזה יקרה, אוחנה ואשכנזי שהתגוררו עד כה בדירה בת 2 חדרים במרינה בהרצליה, ארזו את ביתם ועברו לדירה חדשה וגדולה יותר, בת 5 חדרים עם מרפסת, בשכונה חדשה בהרצליה במטרה להתמסד ולהקים שם בית בישראל. במקביל למעבר החדש, בסוף השבוע האחרון העלתה אשכנזי, במקצועה מאמנת כושר, פוסט חושפני ומרגש בו דיווחה ל160 אלף העוקבים שלה ברשתות החברתיות שבשלוש השנים האחרונות היא העלתה עשרה קילו בעקבות אכילה רגשית, אבל לפחות היא מרגישה בריאה פיזית ונפשית. אהבנו.


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ב3 שנים האחרונות עליתי 10 קילו למה? המון סיבות. בעיקר אכילה רגשית. וזה הדבר הכי קשה שעברתי בשנים האחרונות נפשית ופיזית. אני מאמנת כושר אני מראה ודוגמא להמון בנות ויום יום מגיל 12 אני נלחמת בהשמנה שלי. כילדה מלאה שאוהבת אוכל שרוצה להיות הכי יפה הכי רזה אני נכנסת לדיאטה ונלחמת בעצמי ויורדת תוך 60 יום 15 קילו בגיל 12. אתמול העלתי תמונה בלי לשפץ אותה, בלי לרטש, בלי לעשות פוטושופ. זאת אני היום. אני עשר קילו יותר ממה שאני רגילה כבר שנים להיות. אולי זה מהסיבות שאני חושבת ותקופה שעברתי ואולי זה באמת בגלל שאני כבר לא ילדה והגוף משתנה כי אלו החיים. אחרי שהעלתי את התמונה הבנתי למה היו לי הפרעות אכילה בתור ילדה ולמה זה כנראה תמיד יהיה שם בצורה כזו או אחרת. רוב התגובות מפרגנות מרימות ומחמיאות ועוד 20 אחוז עם יד יותר קלה על המקלדת תגובות רעות ומשפילות ״שמנה״ ״התנפחת״ ״השמנת״. מבפנים זה שורף ולא נעים לשמוע. אני יודעת שעליתי, מודעת לזה, אבל אני עובדת קשה כל היום ולעצמי לא מוצאת תמיד זמן. אבל אתם יודעים מה? העיקר שאני בריאה. פיזית ונפשית. ויש לי גבר שאוהב אותי כל כך ומפרגן לי ותומך בי וחושב שאני הכי בעולם בשבילו וגורם לי לאהוב את עצמי גם ככה 10 קילו יותר. אני ילדה גדולה ובוגרת שיודעת לקבל את זה כמו שזה ולעבור הלאה. אבל יש בנות שתגובות כל כך מכוערות כמו שכתבו לי גומרות אותן. ויכולות לעשות נזק שישפיע עליהן כל החיים ואולי אפילו יהרוס אותם. במיוחד שהן כל הזמן ברשתות החברתיות וכל הזמן עסוקות בלהשוות ואצל מי החיים יותר נוצצים. תהיו אנשים טובים, תסתכלו רק על עצמכם. תפסיקו לפגוע תפסיקו להיות רעים קנאים ותפזרו טוב כי זה יחזור אליכם חזרה. ‏#fiveyearsago ❤️

A post shared by מעיין אשכנזי (@maayan__ashkenazi) on


"חשבנו לקחת בית גדול ולהתקדם בעזרת השם למשפחה" סיפרה אשכנזי ואנחנו כבר לא יכולים לחכות ליורש/ת העצר של הזוג שהכיר תחת במצלמות של הבית הכי מפורסם בישראל. שיהיה במזל!

 

רוצים להתקדם ולהקים משפחה בארץ ישראל. מעיין ואביחי (צילום:אור גפן)רוצים להתקדם ולהקים משפחה בארץ ישראל. מעיין ואביחי (צילום:אור גפן)