חדשות עצובות לבוקר יום ראשון הזמרת והשחקנית מיילי סיירוס וליאם המסוורת', הזוג הותיק והנשואים הטריים נפרדו פחות משנה אחרי החתונה. "השניים החליטו על פרידה נכון לעכשיו" אמר מקורב לזוג שהיה במערכת יחסים און אוף במשך עשור. "הם הגיעו למסקנה שהכי טוב עבורם כרגע זה להתמקד כל אחד בעצמו והם יישארו הורים מסורים לכל החיות המשותפות שלהם".

זו לא הפרידה הראשונה של הצמד שידעו במהלך הקשר שלהם עליות ומורדות רבות. הם התחילו את מערכת היחסים שלהם ב-2009, המסוורת' הציע לסיירוס נישואים ב-2012, הם נפרדו וחזרו ב-2015. מאז היו הרבה שמועות על חתונה אבל הוציאו באופן רשמי את תעודת הנישואים בדצמבר 2018 לאחר מסיבה מצומצמת בביתם.


ליאם המסוורת ומיילי סיירוס (צילום:Neilson Barnard, getty images)ליאם המסוורת ומיילי סיירוס (צילום:Neilson Barnard, getty images)

ייתכן והכתובת על הפרידה הייתה על הקיר שכן סיירוס התראיינה מוקדם יותר השנה למגזין ELLE וסיפרה איך היא לא תואמת את סטראוטיפ "הרעיה הטובה" ואת העובדה שהיא נמשכת (גם, ועדיין) לנשים. ברגעים אלו ממש אגב היא נופשת על יאכטה באיטליה עם קייטלין קרטר, אשתו לשעבר של ברודי ג'נר (אחיהן של קיילי וקנדל) והן נתפסו ע"י עדשת הפפראצי כשהן מתנשקות בלהט. אז האם היא כבר המשיכה הלאה? ימים יגידו